2 listopada – wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Przed nami wspaniały dzień! Porada numerologiczna i horoskop urodzeniowy!

2 listopada – numerologiczna 4

„Ludzie zawsze obarczają okoliczności winą za to, kim są. A ja nie wierzę we wpływ okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności, a jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą.” – George Bernard Shaw

 

2 listopada-numerologiczna 4! Doskonały czas na mocne postanowienia!

Dzisiejsze decyzje, choć wymagają pracy i wysiłku, mogą dać potężne korzyści!

Popatrz na swoje obowiązki z pozycji rodziny i głębokich relacji-ponieważ dwójka z dnia wspiera zrozumienie i współpracę.

 

Gwiazdy urodzone 2 listopada:

  • Jerzy Łapiński (1940) polski aktor
  • Iwona Pavlović (1962)  polska tancerka, jurorka „Tańca z gwiazdami”
  • Aleksandra Fajęcka (1984) polska prezenterka telewizyjna

Jakie są osoby z 2 listopada według astrologii?

Urodzony 2 listopada sądzi innych przeważnie ostro.

Dość zgryźliwy – potrafi umiejętnie maskować swe myśli, a swego wewnętrznego „ja” nie objawia całkowicie, ukrywając swe poglądy istotne.

Skryty, krytyczny, sarkastyczny – nie jest jednakże wolnym od złudzeń, jakim nierzadko ulega. Zdecydowany, pewny siebie – raz poczętej sprawy nie opuszcza i broni jej czy to w dobrem czy w złem.

Trudno go poznać – potrafi bowiem wyprowadzić innych w pole. Jego myśli są bardziej kapryśne aniżeli złośliwe, sympatie zaś i antypatie – bardzo silne.

Potrafi otaczać się kołem przyjaciół i admiratorów, nie przyjmując względem nich żadnych zobowiązań. Dyplomatyczny – potrafi pogodzić się z wrogiem mimo swą zawziętość i zaciętość. W sprawach spornych wykazuje dużo taktu, a w zawieraniu przyjaźni i jej likwidowaniu przejawia dużą umiejętność.

Będąc sam władczym i pewnym siebie – nieraz nie posiada dostatecznej wyrozumiałości dla ludzi słabych i mniej zdolnych; nie może pogodzić się z tym, że poglądy innych ludzi mogą w tak znacznym stopniu różnić się od jego własnych. Ludzie zmienni i niespokojni wprost działają mu na nerwy.

Jego silna wola panuje nad otoczeniem. Nie zna wahań i niepewności, nie znosi kompromisów i nie lubi sentymentalizmu.

Nieraz zajmują go studia oryginalne, niezwykłe, a jego poglądy wówczas mogą być dziwne, niecodzienne. W dziedzinie abstrakcji i przeżyć psychicznych czuje się również pewnie jak i w życiu materialnym. Jego kodeks moralny jest dość wysoki i nieraz surowy.

Rzadko myli się w wyborze swej małżonki, a nieraz rozpoznaje ją z pierwszego wejrzenia. Wierzy w dziedziczność, przyczynowość i nie jest wolnym od fatalizmu.

Wady. Nachodzą nań okresy wielkiej bierności. Swych licznych przyjaciół toleruje tak długo przy sobie dopóki mu są potrzebni. Gdy stają się zbyteczni – odwraca się od nich po prostu.

Iwona Pavlovic urodzona 2 listopada 1962

Iwona Pavlovic urodzona 2 listopada 1962


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×