18 maja: Posłuchaj serca! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

18 maja horoskop urodzeniowy

18 maja horoskop urodzeniowy

18 MAJA – NUMEROLOGICZNA 6

Je­dynym praw­dzi­wym prze­wod­ni­kiem jest ser­ce. Nie po­może ci nic, prócz prze­możne­go pragnienia – Christopher Paolini

  • Dzień na okazywanie miłości i czułości.
  • Twoje emocje będą naznaczone troską i wielkodusznością.
  • Dziś niezwykle ważny będzie dom i rodzina.
  • Posłuchaj serca!

ZNANI LUDZIE URODZENI 18 MAJA

  • Karol Wojtyła (1920) – polski papież Jan Paweł II, święty (zm. 2005) 
  • Sandra (1962) – niemiecka piosenkarka
  • Radosław Liszewski (1976) –  polski muzyk, wokalista, lider zespołu Weekend

HOROSKOP NA 18 MAJA

Kto urodził się dnia 18 maja – ma umysł zrównoważony i okazuje skłonności matrymonialne.

Jest człowiekiem czułym, serdecznym i kochliwym. Ma on dość silne skłonności matrymonialne – a mimo to uczucia swe kieruje nieraz na złe tory.Jest dość ambitny i pragnąłby zająć jakieś stanowisko bardziej wybitne, a dzięki swym wytrwałym wysiłkom nieraz osiąga pozycję odpowiedzialną w życiu.

Osoby wyżej stojące od niego okazują mu swa pomoc i protekcję, a wyższe sfery towarzyskie przyczyniają się nie mało do jego kariery. Chęć panowania nad innymi wyraźnie się przebija w jego charakterze. Dzięki swej mądrości, a również i okazywanemu taktowi oraz uprzejmości dla innych – może osiągnąć duże wpływy.

Posiada on umysł zrównoważony. Stały, cierpliwy, uparty – a cechy te potęgują się w nim z wiekiem – gdy raz coś sobie postanowi – pragnie to wykonać za wszelką cenę.

Długo się namyśla i rozważa 
– ale gdy raz ustali swe zamierzenia – wówczas dąży do swego celu z wielkim zdecydowaniem, nawet i w tym wypadku, gdyby go miało to doprowadzić do kolizji z prawem. Na ogół życie jego płynie dość spokojnie i nie obfituje w jakieś wydarzenia nadzwyczajne.

Zazwyczaj okazuje dużo prawości i pewną szczodrość – ale czasami znowu bywa wyjątkowo oszczędny. Przeważnie przychodzi do majątku dzięki wykonywanemu zawodowi.

Jego wady – to zbytnie skoncentrowanie się na samym sobie i przypisywanie swej osobie zbytniego znaczenia. Nie jest też wolny od wady szyderstwa, a charakter jego przyjmuje nieraz odcień zbyt władczy.

Co mu grozi. Jest to charakter dość ambitny, który jednak w swym dążeniu do zrobienia kariery nie zawsze posługuje się odpowiednimi środkami i z tego powodu może ściągnąć na siebie przewroty losu. Z tego również powodu jego aspiracje i dążenia mogą się wcale nie zrealizować.

Weekend, Radosław Liszewski - Taniec z gwiazdami 7, odcinek siódmy

Radosław Liszewski urodził się 18 maja 1976 roku


Radosław Liszewski z żoną

Fotografia: AKPA

Radosław Liszewski

Fotografia: AKPA

Radosław Liszewski

Fotografia: JastrząbPost

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×