NewsyAnna Wendzikowska nie kryje smutku po odejściu z "DDTVN". Już zdradziła, czym się zajmie. Tylko, czy aby na pewno to zmiana na lepsze?

Anna Wendzikowska nie kryje smutku po odejściu z "DDTVN". Już zdradziła, czym się zajmie. Tylko, czy aby na pewno to zmiana na lepsze?

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
06.08.2022 13:20, aktualizacja: 06.08.2022 16:16

Anna Wendzikowska pierwsze kroki stawiała jako aktorka. Z czasem zajęła się dziennikarstwem. Przez kilkanaście lat pracowała w Dzień Dobry TVN, gdzie przeprowadzała wywiady z gwiazdami, w tym z hollywoodzkimi aktorami. Kilka dni temu weteranka prywatnej stacji przekazała, że kończy pracę w porannym formacie. 

To dla mnie trudny post… nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać… ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem, to mój najdłuższy związek – zaczęła wiadomość zamieszczoną na Instagramie

Do wpisu dodała kilka archiwalnych zdjęć i uzupełniła go:

Więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują jak bardzo kochałam robić to, co robiłam… a na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. niech to posłuży jako podsumowanie. i came a long way dziękuję! za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące – rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! i choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność. jestem wdzięczna przede wszystkim Wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata… bez Was nie byłoby nic! pokornie proszę o Wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki.

Czym teraz zajmie się w życiu zawodowym?

Anna Wendzikowska zdradziła, jak będzie zarabiała

40-latka opowiedziała o tym w rozmowie z Faktem. Jak się okazuje, nie będzie mogła narzekać na brak pracy. Prowadzi firmy, pisze książkę i nagrywa podcast.

Mam dużo planów. Mam dwie marki, kończę książkę, od kilku miesięcy nagrywam kolejne odcinki podcastu, który wystartuje jesienią, wiec pustki nie odczuję. Będzie mi brakowało wywiadów z aktorami, bo uwielbiałam to, ale wierzę, że z tym nie żegnam się na zawsze. Czasem odrobina pustki jest potrzebna, żeby zrobić miejsce na coś nowego, bardziej spójnego ze mną - ujawniła dziennikarzom.

Jednocześnie nie kryła tego, że jest smutna z powodu rezygnacji z pracy w DDTVN.

Na pewno nie muszę się z tego otrząsać i nie zadaję sobie pytania "co dalej?". To nie była emocjonalna decyzja, słucham intuicji i staram się za nią podążać. Żalu we mnie nie ma, ale trochę smutku tak, bo to było 15 lat mojego życia. Na pewno łezka kręci się w oku. Jednak jestem też świadoma, że nie można ruszyć w nową drogę bez porzucenia tej dawnej. Wierzę, że otworzą się nowe możliwości - dodała.

Na zakończenie powiedziała, że poprzednia praca była spełnieniem jej marzeń, lecz nie stanowiła podstawy domowego budżetu.

Będziecie śledzić kolejne projekty Anny Wendzikowskiej?

Anna Wendzikowska na plaży
Anna Wendzikowska na plaży
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także