NewsyAlicja Bachleda-Curuś zmyła makijaż, odkleiła sztuczne rzęsy i wypięła biust! Widok powala! Jak można być aż tak idealnym?!

Alicja Bachleda-Curuś zmyła makijaż, odkleiła sztuczne rzęsy i wypięła biust! Widok powala! Jak można być aż tak idealnym?!

Alicja Bachleda-Curuś makijaż
Alicja Bachleda-Curuś makijaż
Kuba Górski

16.06.2019 07:00, aktual.: 16.06.2019 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Bachleda-Curuś polskiej widowni jest znana głównie z roli słodkiej Zosi, w którą wcieliła się w ekranizacji powieści Adama Mickiewicza Pan Tadeusz. Wielu fanów kojarzy ją również z relacji z amerykańskim gwiazdorem Colinem Farrellem, z którym związana była ponad dekadę temu. Para doczekała się wspólnego syna – Henry'ego Tadeusza. Niestety w styczniu 2011 roku artystka oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z irlandzkim łamaczem kobiecych serc.

Obecnie synek gwiazdorskiej pary ma już 10 lat i jest bardzo podobny do swojego słynnego ojca, który po Alicji zaliczył romanse z kilkoma pięknymi celebrytkami, sporo mówiło się także o jego słabości do silnych używek. Polska gwiazda natomiast o swoim życiu osobistym milczy jak grób. Czasami jedynie do lokalnych mediów docierają pikantne plotki z Los Angeles sugerujące kolejne romanse aktorki. Tak było w przypadki jej tajemniczej znajomości z Marcinem Gortatem. Do dziś nie wiadomo jednak, czy para faktycznie była w związku.

Obecnie piękna aktorka upaja się słońcem na tropikalnych wakacjach. Oczywiście nie wiadomo z kim jest Alicja odpoczywa na plaży, z jej relacji możemy dowiedzieć się za to, że wygląda pięknie nawet bez makijażu. Filmowa Zosia wkleiła swoje śliczne selfie z hamaku, na którym opalała się w wersji saute. Uwagę przykuwa nie tylko jej hipnotyzujące spojrzenie i twarz pozbawiona jakichkolwiek zmarszczek, ale również jej pięknie wypięty biust.

  • Alicja Bachleda-Curuś w młodości
  • Alicja Bachleda-Curuś bez makijażu
  • Alicja Bachleda-Curuś w dniu swoich 36 urodzin
  • Alicja Bachleda-Curuś z mamą
  • Alicja Bachleda-Curuś na festiwalu w Berlinie w 2000 roku
  • Alicja Bachleda-Curuś – Orły 2001
  • Alicja Bachleda- Curuś pokazała biust
  • Alicja Bachleda-Curuś z synem w 2019 roku
  • Alicja Bachleda-Curuś - Złote Globy 2009, najpiękniejsze kreacje wszech czasów
[1/9] Alicja Bachleda-Curuś w młodości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także