NewsyAgnieszka Kaczorowska pokazała "porządek" w szafie. Internauci przecierali oczy ze zdumienia

Agnieszka Kaczorowska pokazała "porządek" w szafie. Internauci przecierali oczy ze zdumienia

Agnieszka Kaczorowska pokazała szafę (fot. KAPiF)
Agnieszka Kaczorowska pokazała szafę (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

07.04.2024 14:18

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoim fanom, jakie zmiany zaszły w jej garderobie. Nie spodziewała się jednak najpewniej, że internauci zareagują w ten sposób. Za co dostało się tancerce?

Dzięki roli Bożenki w "Klanie" zyskała popularność wśród widzów, a jej taneczne podboje zapewniły jej dodatkowych fanów. Agnieszka Kaczorowska jest również niezwykle aktywna na mediach społecznościowych. Na jej profilu instagramowym często zobaczyć można, co nowego w jej życiu prywatnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała swoją garderobę

W jednym z najnowszych postów aktorka pokazała swoją garderobę tuż przed wielką reorganizacją. Jak bowiem przyznała, miała spory problem z nieporządkiem. Aby na dobre zażegnać bałagan, skorzystała z usług profesjonalnej projektantki przestrzeni.

Efekty pracy Kaczorowska zawarła w tym samym poście. Rzeczywiście, garderoba po gruntowanych zmianach prezentuje się znacznie lepiej. Schludnie porozwieszane ubrania, odpowiednio podpisane szafki... Dzięki temu gwiazda przez dłuższy czas będzie mogła utrzymać taki stan.

Czy trzeba było pozbyć się wielu rzeczy? Tak. Czy dalej nie wierzyłam, że to się tam pomieści? Tak. Czy trzeba było to jakoś sprytnie przeorganizować? Zdecydowanie tak - napisała.

Internauci skrytykowali Kaczorowską

Fani aktorki znaleźli jednak powód do tego, aby trochę ponarzekać. Zwrócili jej uwagę na to, że w porządkach musiał ją ktoś wyręczyć. Niektórzy kręcili również nosem na zbyt dużą ilość ubrań i to, jak szafa wyglądała przed sprzątaniem.

"Ale wystarczy samemu dbać regularnie, po każdym praniu i prasowaniu układać w odpowiednie miejsce i gotowe", "Taka idealna, a potrzebuje pomocy do posprzątania mega bu***lu w garderobie?", "I po co tyle tych ubrań?" - wypisują instagramowicze.

Na część nieprzychylnych komentarzy Kaczorowska postanowiła odpisać. Uznała, że nie ma powodu do tego, aby wstydzić się korzystania z pomocy.

Agnieszka Kaczorowska miała nieporządek w garderobie (Instagram)
Agnieszka Kaczorowska miała nieporządek w garderobie (Instagram)© Instagram
Agnieszka Kaczorowska miała nieporządek w garderobie (Instagram)
Agnieszka Kaczorowska miała nieporządek w garderobie (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także