NewsyTaniec z Gwiazdami. Agnieszka Kaczorowska w kolejnej edycji show zatańczy z... Mamy komentarz!

Taniec z Gwiazdami. Agnieszka Kaczorowska w kolejnej edycji show zatańczy z... Mamy komentarz!

Agnieszka Kaczorowska przyjaźni się z Magdaleną Lamparską
Agnieszka Kaczorowska przyjaźni się z Magdaleną Lamparską
Karolina Stęclik
08.12.2015 09:59, aktualizacja: 08.12.2015 14:10

Czwarta edycja Tańca z Gwiazdami dopiero co się skończyła, a produkcja Polsatu już poważnie rozpoczyna przygotowania do kolejnej. Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że w piątej edycji show wystąpi m.in. Kasia Stankiewicz.

Dzisiaj Fakt podaje kolejne nazwisko, które prawdopodobnie zobaczymy w programie. Okazuje się, że istnieją szanse, że swoje taneczne umiejętności zaprezentuje Ryszard Rembiszewski. Wprawdzie słynny Pan Totolotek nie otrzymał jeszcze oficjalnej oferty, ale na pewno by takową nie pogardził!

Na razie takiej propozycji nie dostałem, ale rozważyłbym ja poważnie. gdyby padła. Byłbym chyba najstarszym uczestnikiem Tańca z Gwiazdami. W przeszłości pojawiał się już temat mojego udziału w show, ale na rozmowach się skończyło. Teraz inaczej bym prowadził negocjacje.

Okazuje się, że gwiazdor ma już nawet upatrzoną tancerkę, która mogłaby poznać tajniki tańca. Ryszard przyznał, że chciałby zatańczyć z... Agnieszką Kaczorowską!

Wszystkie panie są piękne, ale może przydzielono by mi Agnieszkę Kaczorowską? Agnieszka jest piękną kobietą, bardzo dobrze tańczy, a przy tym z dużą sympatią patrzy na starszych panów. Myślę, że bylibyśmy ciekawym duetem i mogłoby coś z tego wyjść.

Ciekawe, czy produkcja show weźmie pod uwagę prośbę gwiazdora. Myślicie, że tworzyliby z Agnieszką zgrana parę?

Ryszard Rembiszewski
Ryszard Rembiszewski
Agnieszka Kaczorowska na pokazie Pierre Balmain
Agnieszka Kaczorowska na pokazie Pierre Balmain
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także