NewsyZrozpaczony Leszek Miller wciąż nie pogodził się ze śmiercią syna. "To wielki ból, nie potrafię z nim żyć"

Zrozpaczony Leszek Miller wciąż nie pogodził się ze śmiercią syna. "To wielki ból, nie potrafię z nim żyć"

Leszek Miller Jr depresja
Leszek Miller Jr depresja
Elwira Szczepańska

02.11.2018 14:40

Kilka tygodni temu do mediów trafiła wstrząsająca informacja. Syn Leszka Millera, jedynak byłego premiera, Leszek Miller Junior, popełnił samobójstwo. Zdruzgotana rodzina nie mogła w to uwierzyć - według nich nic nie wskazywało na to, by miało dojść do tragedii. Przebywali akurat na wakacjach, gdy dotarła do nich szokująca nowina z Polski.

Miller wielokrotnie wypowiadał się na temat syna w mediach i wciąż jest bardzo poruszony jego śmiercią. W pierwszy dzień Wszystkich Świętych bez ukochanego jedynaka zdradził Super Expressowi, że nadal nie pogodził się z tym, że jego jedyne dziecko odebrało sobie życie:

Często odwiedzamy jego grób, ja jestem tam dwa, trzy razy w tygodniu. Teraz też będziemy. I wciąż towarzyszy mi poczucie ogromnego smutku. To wielki ból, nie potrafię z nim żyć. Rozmawiam z Leszkiem często, pytam go: dlaczego to zrobiłeś….Ale on nie odpowiada. A sam nie potrafię znaleźć odpowiedzi. I ciągle czekam na jego telefon. Nie dopuszczam do siebie myśli, że syna już nie ma. Bardzo chciałbym pojeździć z nim na rowerze, pooglądać filmy, porozmawiać jak ojciec z synem. Brakuje mi tego, brakuje mi Leszka.

W rozmowie z tabloidem skomentował też wydarzenia tamtej okropnej nocy, wyjawiając, że policja wciąż prowadzi postępowanie. Wyznał również, że marzy o tym, by zobaczyć syna chociaż we śnie:

Mniej więcej wiem, co się stało tamtej nocy, że była kłótnia z jego partnerką, ale nie chcę do tego wracać. Partnerka mojego syna wciąż egzystuje więc nie chcę komplikować jej życia. Poza tym policja wciąż prowadzi postępowanie. Mam przy tym wrażenie, że to wszystko się nie dzieje i że syn gdzieś wyjechał i za chwilę wróci. Zwłaszcza wygląda to tak, gdy jesteśmy u niego w domu, gdzie mieszkał. Jeszcze mi się nie śnił, czekam na ciebie synu, chciałbym, żebyś do mnie przyszedł chociaż we śnie. 

Tragedia, która spotkała jego rodzinę jest naprawdę poruszająca. Miejmy nadzieję, że kiedyś uda im się z nią pogodzić.

  • Zmarł Leszek Miller Jr
  • Leszek Miller - 25 lat Super Expressu
  • Dorota Soszyńska i Leszek Miller na premierze książki Marioli Bojarskiej-Ferenc Życie ma smak
  • 1997. Leszek Miller z wnuczka. 
fot. Krzysztof Wojda/REPORTER 
portret
  • Leszek Miller & Monika Miller
  • Leszek Miller Jr, syn Leszka Millera, nie żyje
  • Leszek Miller Jr nie żyje
[1/7] Zmarł Leszek Miller Jr
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także