NewsyWygrała z wytwórnią, a jak zareagowała jej rodzina? Roksana Węgiel zdradziła kulisy głośnego procesu

Wygrała z wytwórnią, a jak zareagowała jej rodzina? Roksana Węgiel zdradziła kulisy głośnego procesu

Roksana Węgiel wygrała z wytwórnią (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel wygrała z wytwórnią (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
15.05.2024 18:18

Roksana Węgiel odniosła spory sukces w sądzie. Udało jej się wygrać sprawę z jej własną wytwórnią. Dzięki temu zyskała większą niezależność artystyczną. Jak na tę informację zareagowali jej rodzice?

Roksana Węgiel ma niemały powód do radości. Udało jej się odnieść sukces w procesie z jej wytwórnią, co oznacza przekłada się na większą niezależność artystyczną. O wszystkim poinformowała swoich fanów na Instagramie.

Po kilku latach wygrałam proces z moją pierwszą wytwórnią. To była walka o wolność artystyczną, wolność wyborów wolność głosu młodego pokolenia w show biznesie. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że moja odwieczna maksyma "Prawda zawsze się obroni" znalazła potwierdzenie w polskim systemie sądownictwa - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel po zwycięskim procesie

Z gwiazdą porozmawialiśmy podczas konferencji Polsat Hit Festiwal. Jak obecnie czuje się Roksana Węgiel po wygranym procesie? Jest niezwykle zadowolona z faktu, że udało jej się to domknąć. Raz jeszcze powołała się na swoją ulubioną złotą myśl.

Bardzo się cieszę, że ten etap jest już w moim życiu zamknięty. Jednak ciągle przez te wszystkie lata miałam z tyłu głowy, że to jest. Ale dobrze, że już się wszystko skończyło. Prawda się zawsze obroni. Więc nie mogło być inaczej - powiedziała.

Jak na wieść zareagowali rodzice Roksany Węgiel?

Rodzice piosenkarki nieraz okazali jej pełne wsparcie podczas szybko rozwijającej się kariery. Nie inaczej było w momencie, gdy Węgiel udało się wygrać proces. Mało tego, były momenty, kiedy rodzina gwiazdy pomagała jej w osiągnięciu tego celu:

To były czasy, kiedy my o to walczyliśmy wspólnie. Więc ucieszyli się, że zyskałam taką 100% wolność.
Roksana Węgiel na konferencji Polsat Hit Festiwal (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel na konferencji Polsat Hit Festiwal (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także