NewsyNagłe oświadczenie Roxie Węgiel. "Przebrnęliśmy piękną drogę"

Nagłe oświadczenie Roxie Węgiel. "Przebrnęliśmy piękną drogę"

Roxie Węgiel i Michał Kassin w "Tańcu z gwiazdami"
Roxie Węgiel i Michał Kassin w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © Instagram

12.05.2024 18:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roxie Węgiel zamieściła na swoim Instagramie niespodziewane oświadczenie. Wspomniała tam o drodze, którą przebrnęła. O co chodzi?

Roxie Węgiel zajęła drugie miejsce w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Towarzyszył jej w tym Michał Kassin, jeden z najlepszych tancerzy tego programu. Teraz wokalistka podsumowała to, co przeżyła podczas tanecznego show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roxie Węgiel zdobyła drugie miejsce w "Tańcu z gwiazdami"

Gwiazda od początku była typowana na jedną z liderek wyścigu o Kryształową Kulę i sto tysięcy złotych. I trzeba przyznać, że wykonania tańców Roxie Węgiel i Michała Kassina to były prawdziwe widowiska, pełne emocji, techniki, ale także wręcz akrobacji.

Jesteśmy przeszczęśliwi. To jest ogromny sukces być w takim finale, bo finał tej edycji był przeogromnie mocny. Anita świetnie zatańczyła i bardzo jej gratulujemy. Ja jestem dumny z Roksany, ona zrobiła ogromny postęp od pierwszego odcinka do ostatniego, szczególnie w kontekście takiego otworzenia się emocjonalnego.(...) Nie zawiedliśmy siebie, nie zawiedliśmy swoich najbliższych i jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy na nas głosowali - ocenił Michał.

Roxie Węgiel wydała oświadczenie

Wokalistka opublikowała właśnie oświadczenie na swoim Instagramie, w którym podsumowała całą drogę, jaką przebyła z Michałem Kassinem w "Tańcu z gwiazdami".

Dziękuję mojemu partnerowi tanecznemu @michalkassin , z którym przebrnęliśmy piękną drogę aż do finału, w którym zdobyliśmy drugie miejsce, dziękuję Michał za profesjonalizm, kreatywność, każdą cenną radę i wskazówkę, wszystko czego mnie nauczyłeś, pokazałeś mi, że limity są tylko i wyłącznie w naszych głowach, dziękuję za to, że wierzyłeś w moje możliwości i eksponowałeś to co najlepsze. Tak się cieszę, że oprócz świetnych treningów, nauki każdego stylu tańca towarzyskiego, zyskałam w Tobie przyjaciela- dobrą duszę. To wielkie szczęście móc z Tobą pracować, jesteś wybitnym tancerzem, świetnym choreografem i wspaniałym człowiekiem. Dziękuję Ci za wszystko! Wspomnienia, które mamy są bezcenne! - zwróciła się do tancerza.

Roxie Węgiel podziękowała także produkcji za możliwość wzięcia udziału w tej przygodzie. Kilka słów skierowała także do swoich rywalek w finale, Anity i Julii.

@anita_sokolowskaa @jacekjeschke nasi zwycięzcy! Ogromne gratulacje dla Was! Tak się cieszę, że dzięki TZG mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi@maffashion_official @michael_danilczuk jesteście cudowni! Wielkie gratulacje! Na tym parkiecie każdy z nas zostawił masę emocji. Gratuluję każdemu, kto odważył się zatańczyć na tym parkiecie, dla mnie wszyscy jesteście wygrani!

Roxie nie zapomniała też o ekipie, która zadbała o jej urodę. Słowa uznania skierowała także w stronę Jakuba Pursy, który dbał o jej choreografie, a który prywatnie jest partnerem Michała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także