NewsyOficjalny ślub Roxie Węgiel już niedługo? Goście zdradzają szczegóły

Oficjalny ślub Roxie Węgiel już niedługo? Goście zdradzają szczegóły

Roxie Węgiel i Kevin Mglej planują ślub
Roxie Węgiel i Kevin Mglej planują ślub
Źródło zdjęć: © AKPA
23.04.2024 07:57

Roxie Wegiel jest w trakcie ślubnych przygotowań, ale nie chce zdradzać szczegółów. Tymczasem goście zdradzają wiele i wydaje się, że gwiazda tego nie zatrzyma. Co wiadomo o planowanej ceremonii?

Roxie Węgiel wspomina o ślubie z Kevinem Mglejem od kilku miesięcy. Zakochani planują prywatną ceremonię bez udziału mediów. Mówiło się o połowie sierpnia, ale wygląda na to, że para wcale nie chce czekać aż tak długo, by zacząć wspólne życie. Nie przeszkadza im nawet awantura o alimenty dla syna Kevina z poprzedniego związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roxie Węgiel wzięła ślub?

Od kilku tygodni krążą plotki o tym, że gwiazda już jest po ślubie. Sokole oko fanów dostrzegło na jej palcu nie tylko pierścionek zaręczynowy, ale także obrączkę. Dodatkowo jej nazwisko w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej zmieniło się na dwuczłonowe.

Swoje zdanie na temat ślubu Roxie Węgiel i Kevina Mgleja wyraziła też Dagmara Kaźmierska, która bardzo zaprzyjaźniła się z piosenkarką podczas "Tańca z gwiazdami".

Poproszę kolejne pytanie. Ja nie mogę nic mówić. Czy wiedziałam, czy nie wiedziałam. Niech się domyślają, niech się dzieje, co chce. A oni niech będą szczęśliwi - powiedziała.

Szczegóły ślubu Roxie Węgiel i Kevina Mgleja

Nie wszyscy zaproszeni na oficjalną uroczystość są jednak tak dyskretni, jak Dagmara. Roxie Węgiel od miesięcy powtarza, że chce zorganizować prywatną uroczystość.

Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień - wyznała gwiazda Światowi Gwiazd.

Jednak goście Roxie Węgiel już zaczynają zdradzać szczegóły. Choć mówiło się o połowie lub drugiej połowie sierpnia, okazuje się, że zakochani mogą zdecydować się na ślub wcześniej, już w czerwcu! Informacje na ten temat znaleźliśmy w komentarzach w sieci.

Kiedy odbędzie się ślub Roxie Węgiel?
Kiedy odbędzie się ślub Roxie Węgiel?© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także