NewsyTYLKO U NAS! Pobyt księżnej Kate w szpitalu może budzić niepokój. Ekspertka wyczuwa poważną sytuację

TYLKO U NAS! Pobyt księżnej Kate w szpitalu może budzić niepokój. Ekspertka wyczuwa poważną sytuację

Księżna Kate ma poważny problem? (fot. Getty Images)
Księżna Kate ma poważny problem? (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
07.02.2024 14:18, aktualizacja: 07.02.2024 15:26

Księżna Kate niedawno musiała poddać się pilnej operacji. W szpitalu przeleżała dwa tygodnie, co wzbudziło podejrzenia i niepokój wśród poddanych. Czy jest się czego obawiać? Ekspertka wskazuje, że sprawa rzeczywiście może być poważna.

Znowu zrobiło się głośno o sytuacji na brytyjskim dworze. Wiadomość o nowotworze króla Karola III błyskawicznie rozprzestrzeniła się na świecie i wzbudziła powszechny niepokój. Jeszcze niedawno spore obawy wzbudziła wieść o pobycie księżnej Kate w szpitalu. Żona Williama musiała poddać się pilnej operacji brzucha. Oficjalne oświadczenia dworu nie przyniosły wielu wyjaśnień, wręcz przeciwnie - pojawiło się jeszcze więcej pytań.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ekspertka o stanie księżnej Kate. Powinien budzić niepokój

Wioletta Wilk-Turska, ekspertka od rodziny królewskiej i autorka książki Korona. Fenomen najpotężniejszej monarchii, opowiedziała nam, co sądzi o tak długim pobycie Kate w szpitalu. Według niej, taki okres czasu może sugerować poważne problemy ze zdrowiem, co napawa niepokojem.

Sytuacja z Kate jest dość niepokojąca. Dwutygodniowy pobyt oznacza duży problem. Przy obecnych technologiach dwa tygodnie oznaczają poważniejsze kłopoty. W przypadku księżnej nie wiadomo co jej dolegało lub co dolega - wyjaśniła.

Powiedziała również, że Brytyjczycy bardzo mocno liczą na wyzdrowienie Kate i widzą w niej wzór przyszłej królowej.

Ona jest bardzo popularną i szanowaną osobą. Odkąd jest żoną Williama i wypełnia oficjalne obowiązki, to nigdy nie zdarzyło się, żeby były wobec niej jakieś zarzuty. Potrafi się ubrać, zachować, jest skromna. Nie jest tajemnica, ze królowa Elżbieta była z niej bardzo zadowolona - dodała Wilk-Turska.

Spekulacje z pewnością nie ucichną. Zatroskani miłośnicy rodziny brytyjskiej z ręką na pulsie śledzą to, co dzieje się ze stanem zdrowotnym Kate.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także