Szukaj

Włodzimierz Pawlik skomponował piosenkę na Światowe Dni Młodzieży. Mamy jej pełną wersję z teledyskiem

Włodek Pawlik nagrał piosenkę na Światowe Dni Młodzieży

Włodek Pawlik nagrał piosenkę na Światowe Dni Młodzieży

„Wsiąść do barki” – piosenka Włodzimierza Pawlika z okazji ŚDM

Kilka chwil temu zakończyła się msza otwarcia Światowych Dni Młodzieży 2016, które odbywają się w Krakowie. Tłumy wiernych zebrały się na miejscu, by uczestniczyć w inauguracji wydarzenia.

Zobacz: Światowe Dni Młodzieży 2016 rozpoczęte! Mocne słowa Stanisława Dziwisza podczas mszy na Błoniach

Wielu zastanawiało się czy impreza doczeka się swojej oficjalnej piosenki. Gdy już myśleliśmy, że żaden kompozytor nie pokusi się o napisanie utworu z okazji ŚDM, na Facebooku Włodziemierza Pawlika – zdobywcy Oscara – pojawił się wpis o następującej treści:

 Miło nam przedstawić oficjalny,polskojęzyczny teledysk piosenki Włodka Pawlika „Wsiądź do Barki”w pełnej wersji, który będzie towarzyszył zbliżającym się Światowym Dniom Młodzieży.
Dziękujemy wspaniałym wykonawcom: Natalii Wilk; Margo;Łukaszowi Jemiole; Markowi Bałacie; dwójce cudownych śpiewających dzieciaków- Basi Krukowskiej i Piotrusiowi Koniecznemu;Zespołowi „Mazowsze”; Pawłowi Pańcie(bass); Czarkowi Konradowi(dr);Piotrkowi Iwickiemu(perc.);Marcinowi Nałęcz- Niesiołowskiemu(dyrygent). And last but not least: ks.dr Andrzejowi Chibowskiemu za wiarę w powodzenie i dobre słowo na każdym etapie tworzenia clipu; nieocenionemu Radkowi Kobiałko;Jerzemu Siemaszowi , Łukaszowi Pawlikowi,no i oczywiście Emilii Stankiewicz- znakomitej reżyserce i całej Jej ekipie operatorskiej.
Video clip powstał we współpracy z Polskim Radiem i TVP. Wam Wszystkim:
Wielkie Dzięęęki!!

Posłuchajcie utworu „Wsiąść do barki”. Pasuje do odbywających się w Krakowie uroczystości?

Włodek Pawlik nagrał piosenkę na Światowe Dni Młodzieży

Włodek Pawlik nagrał piosenkę na Światowe Dni Młodzieży


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×