NewsyTamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski spodziewają się dziecka!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski spodziewają się dziecka!

Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch
Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch
Paweł Olszacki
13.06.2016 09:44, aktualizacja: 13.06.2016 10:56

Ostatnimi czasy w show-biznesie znów mamy baby-boom. Wśród szczęśliwych przyszłych mam znajdziemy m.in. Miley Cyrus, Victorię Beckham, Maję Bohosiewicz, Agnieszkę Wesołowską czy Amber Heard. Do dosyć licznego grona ciężarnych gwiazd dołącza Tamara Arciuch! Aktorka zostanie mamą po raz drugi.

Jak informuje Show Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski będą mieli dziecko! Według magazynu gwiazda jest w czwartym miesiącu ciąży. Osoby z otoczenia znanej pary zdradzają, że zakochani są bardzo szczęśliwi na wieść, że ich rodzina znów się powiększy. Będzie to już ich drugie wspólne dziecko. Sześć lat temu na świat przyszedł ich syn Michał. Jednak aktorka ma już dwójkę pociech. Z pierwszego związku pod jej opieką pozostaje siedemnastoletni Krzysztof.

Tamara bardzo chciała mieć jeszcze jedno dziecko. Zależało jej na tym, aby urodzić jeszcze przed czterdziestką. Starania o kolejne potomstwo podobno trwały dwa lata. Chłopiec... lub dziewczynka przyjdzie na świat w październiku. Aktorka nie ma zamiaru rezygnować ze swojej pracy.

Już od dwóch lata starali się o kolejne dziecko. Chcieli,  żeby między Michałem a przyszłym rodzeństwem nie było dużej różnicy wieku. Tamarze zależało, żeby urodzić jeszcze przed 40-tką - czytamy w Show

Serdecznie gratulujemy! I czekamy na pierwsze zdjęcia Tamary Arciuch z ciążowym brzuszkiem! :)

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w utworze "When I Fall In Love", Polsat SuperHit Festiwal 2016 (fot. AKPA)
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w utworze "When I Fall In Love", Polsat SuperHit Festiwal 2016 (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także