NewsySara James w "American's Got Talent: All-Stars". Występ powalił jury na kolana, ale czy przeszła dalej? Znamy wyniki

Sara James w "American's Got Talent: All‑Stars". Występ powalił jury na kolana, ale czy przeszła dalej? Znamy wyniki

Sara James w America's Got Talent: All-Stars
Sara James w America's Got Talent: All-Stars
Elwira Szczepańska

10.01.2023 08:00, aktual.: 10.01.2023 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sara James od czasu pojawienia się w The Voice Kids nie przestaje zachwycać. Na Eurowizji Junior w Paryżu zajęła drugie miejsce. Kilka miesięcy temu 14-letnia Polka podbijała Stany Zjednoczone. Występy w America's Got Talent zaczęła od brawurowej interpretacji utworu Billie Eilish. Występ oczarował jurorów do tego stopnia, że słynny Simon Cowell, wcisnął złoty przycisk, gwarantujący jej miejsce w półfinale.

Tam zachwycała utworem Eltona Johna, a telewidzowie zdecydowali o jej występie w finale. Co prawda nie udało się jej wygrać, ale osiągnęła gigantyczny sukces.

Jestem samokrytyczna, ale wydaje mi się, że to jest dobre. Uważam, że mogłam coś zrobić lepiej, ale jestem bardzo szczęśliwa. To był finał, więc jestem super zadowolona. To, że nie wygrałam AGT, a dziewczyny z Mayyas wygrały… na maksa im gratuluję, są przecudowne, bardzo się zżyłam z tymi wszystkimi ludźmi. Dziewczyny, które wygrały, są przecudowne, niezwykle utalentowane. One mnie uczyły tych dzikich rąk, pomyślałam, że to jest niesamowicie ciężkie. Mam do nich kontakty, cudowne dziewczyny. Wielki zaszczyt, że mogłam z tymi wszystkimi uczestnikami być na scenie. Ja się czuję bardzo dobrze – opowiedziała nam po powrocie do Polski.

Potem media obiegły wieści, że nastolatka ponownie pojawi się w amerykańskim talent show. Tym razem wystąpi z gwiazdami. Zapowiedź pierwszego wykonania pojawiło się na jej profilu.

Sara James w America’s Got Talent. All-Stars. Co powiedziało jury?

Stacja NBC ogłosiła, że po raz kolejny zaprosi uczestników America’s Got Talent do udziału w rywalizacji. Tym razem udział weźmie 60 uczestników, których widzowie z całego świata poznali w poprzednich edycjach programu, głównie z USA i Wielkiej Brytanii. Na liście uczestników zalazły się także gwiazdy z Dominikany, Indii, Kanady, Niemiec czy Rumunii. Zaproszenie otrzymała także Sara James.

Na Instagramie nastolatki oraz na kanale AGT na YouTube już można obejrzeć je występ. Tym razem podjęła się interpretacji utworu Harry'ego Styles'a As It Was. Wiwaty na widowni mówią same za siebie, podobnie jak uśmiechy na twarzach jurorów, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem Polki.

Aktor Howie Mandel zwrócił uwagę na to, jak ważne są głosy od widzów, którzy zdecydują, czy Sara awansowała do kolejnego etapu:

Wiesz, pamiętam gdy zobaczyliśmy cię pierwszym razem jak zaśpiewałaś piosenkę Eltona Johna. Teraz zaśpiewałaś hit Harry'ego Stylesa. Jesteś w stanie wziąć ikoniczne piosenki i zrobić je po swojemu. Wszystko zależy od super fanów, ale to może być zwycięski występ.

Heidi Klum dodała, że zarówno ona, jak i jej córka Lou Sulola jest jej ogromną fanką:

Jesteś gwiazdą klasy A. Mam ogromny szacunek dla ciebie i twojego powrotu. Kocham twój styl. Moja córka, która ma 13 lat jest twoją ogromną fanką. Ja mam prawie 50 i też jestem twoją ogromną fanką. Myślę, że jesteś fantastyczna.

Na deser wypowiedział się Simon Cowell, który uważa, że swoimi wykonaniami Sara udowodniła, że jest już w pełni świadomą artystką:

Najcięższą rzeczą dla dzisiejszych artystów jest, że muszą umieć powiedzieć swoim fanom, wytwórniom i w szczególności kompozytorom oto, kim ja jestem. A prawda jest taka, że właśnie to zrobiłaś tym wykonaniem.

Cały występ, czołówka i opinie jurorów poniżej.

Czy Sara James przeszła do kolejnego etapu?

Odcinek z udziałem Sary James został wyemitowany w nocy z 9 na 10 stycznia. Oprócz Polki, na scenie pojawiło się jeszcze dziewięciu innych artystów. Umiejętności zaprezentowali m.in. tancerka bez rąk Vitoria Bueno, stand-uperka Jackie Fabulous, iluzjonista Dustin Tavella czy też śpiewająca grupa Detroit Youth Choir, która jako pierwsza awansowała do finału, otrzymując złoty przycisk od Terry'ego Crewsa.

O drugim awansie decydowała publiczność. Niestety Sara James nie otrzymała wystarczającej liczby SMS-ów, która zapewniłaby jej awans do kolejnego odcinka. Przepustkę uzyskał za to akrobata Aidan Bryant.

 • Sara James i Black Eyed Peas
 • Sara James w Szansie na Sukces
 • Sara James w America's Got Talent
 • Sara James w America's Got Talent
 • Sara James na scenie z mamą
 • Sara James na lotnisku
 • Sara James z mamą na lotnisku w Warszawie
 • Sara James w America's Got Talent: All-Stars (Zdjęcie: rae Patton/NBC via Getty Images)
 • Sara James w America's Got Talent
 • Sylwester 2022 TVP. Sara James i Black Eyed Peas na scenie
 • Sara James w finale AGT
 • Sara James
[1/12] Sara James i Black Eyed Peas
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także