ExclusiveSara Boruc definitywnie odcięła się od Mariny. Żaden pojednawczy gest nie wchodzi w rachubę. "Każdy z nas ma takie przykłady w życiu"

Sara Boruc definitywnie odcięła się od Mariny. Żaden pojednawczy gest nie wchodzi w rachubę. "Każdy z nas ma takie przykłady w życiu"

Sara Boruc, Marina
Sara Boruc, Marina

20.12.2022 13:20, aktual.: 20.12.2022 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sara Boruc, Marina Łuczenko i Anna Lewandowska należą do grona najpopularniejszych polskich WAGs. Dwie pierwsze długo się ze sobą przyjaźniły. Ich relacja rozpadła się w tajemniczych okolicznościach. Media długo głowiły się i troiły, dlaczego do tego doszło.

Od jakiegoś czasu miałyśmy kontakt bardziej instagramowy. Zostawiałyśmy sobie jakiś komentarz dotyczący dzieci itd., ale jakiś czas temu Marina odśledziła mnie na Instagramie. Nie napisała do mnie nic, co się wydarzyło, więc tak naprawdę nie wiem. Nie mamy kontaktu. Nasze kontakty już dawno się ochłodziły. To nie było tak, że kończy się jakaś wielka przyjaźń itd. Od jakiegoś czasu już to było udawane. Tak to bywa w życiu, że różnią się priorytety, wartości życiowe. Mimo że coś się na początku wydawało, że jest fajne, to z czasem się ulatnia, tego nie ma i trzeba się pożegnać – swego czasu dość enigmatycznie tłumaczyła Jastrząb Post Sara.

Później udzieliła wywiadu Pudelkowi, w którym zasugerowała, że nie wie, "jakim cudem" mogła mieć wcześniej dobre relacje z Mariną.

Mamy w życiu totalne inne cele i podejście do życia – powiedziała.

Reporterka Jastrząb Post podczas ostatniego spotkania z Sarą postanowiła nieco pociągnąć ją za język i zapytać, czy jest szansa na to, że pogodzi się z koleżanką.

Sara Boruc o Marinie

Nasza rozmówczyni przyznała, że nie będzie się godziła z Mariną, ponieważ wcale się z nią pokłóciła. Ich znajomość po prostu się "rozmyła".

Nie muszę się z nikim godzić, bo się z nikim nie pokłóciłam. Są znajomości, które po prostu się rozmywają i myślę, że każdy z nas ma takie przykłady w życiu.

Sara dodała następnie, że nie chciałaby już być więcej pytana o znajomość z żoną Wojciecha Szczęsnego, tym samym odcinając się od niej:

Ciągle jestem pytana o Marinę i chciałabym już nie być pytana o Marinę.

Jesteście fanami Mariny?

  • Marina i Wojtek Szczęsny z synem w sesji świątecznej
  • Marina i Wojciech Szczęsny na pustyni
  • Sara Boruc
  • Sara Boruc i Artur Boruc
  • Sara Boruc i Marina Łuczenko w Mediolanie
  • Sara Boruc i Marina Łuczenko w Mediolanie
  • Sara Boruc i Marina Łuczenko w Mediolanie
  • Sara Boruc i Marina Łuczenko w Mediolanie
  • Sara Boruc i Marina Łuczenko w Mediolanie
[1/9] Marina i Wojtek Szczęsny z synem w sesji świątecznej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także