NewsyRomain Zago zaręczył się! Jego narzeczona ma ciało jak Joanna Krupa, ale czy jest tak samo piękna?

Romain Zago zaręczył się! Jego narzeczona ma ciało jak Joanna Krupa, ale czy jest tak samo piękna?

Romain Zago zaręczony
Romain Zago zaręczony
Zuza Maciejewska

20.04.2019 09:18, aktual.: 20.04.2019 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Romain Zago przez cztery lata był mężem Joanny Krupy. Wiadomość o rozstaniu pary była niemałym zaskoczeniem. Małżonkowie uchodzili bowiem za bardzo dopasowany duet i nic nie wskazywało na to, że ich związek może się pewnego dnia rozpaść.

O rozstaniu jako pierwsza poinformowała Joanna Krupa. W jednym z wywiadów przyznała, że i tak nie udałoby się uratować tego związku:

Po raz pierwszy mówię to oficjalnie: moje małżeństwo z Romainem się rozpadło. Rozstajemy się. W grudniu zeszłego roku Romek oświadczył, że chce rozwodu. Nie chciał słyszeć o innym rozwiązaniu – powiedziała w rozmowie z Party.

Modelka pocieszenie odnalazła w ramionach Douglasa Nunesa. Para tak się dopasowała, że stanęła na ślubnym kobiercu. Wygląda na to, że także Romain odnalazł swoje szczęście. Mężczyzna od ponad roku spotyka się z piękną blondynką. Nowa ukochana nazywa się Carolina Delgado i jest wedding plannerką.

Romain Zago: oświadczyny

Wygląda na to, że Zago stwierdził, że piękna Delgado to ta jedyna. W piątek Romain Zago oświadczył się ukochanej! Trzeba przyznać, że zrobił to w bardzo oryginalny sposób.

Mężczyzna zabrał Carolinę na lunch. W pewnym momencie zatrzymała ich policja, która poprosiła Romaina o opuszczenie samochodu. Kiedy wydawało się, że to Delgado będzie musiała sama wrócić do domu, Zago uklęknął i poprosił ją o rękę. Carolina się zgodziła.

O całej sytuacji Zago poinformował na swoim Instagramie. Umieścił tam filmik, który z pewnością będzie dla zakochanych niezwykłą pamiątką na kolejne lata. W opisie zdradził dlaczego chciał zaskoczyć swoją ukochaną:

Chciałem by poczuła to samo zaskoczenie, która ja poczułem ponad rok temu, kiedy po raz pierwszy się z nią spotkałem. Dziękuję mojej narzeczonej Karolinie za uratowanie mnie, za uczynienie mnie szczęśliwym i za pokazanie, co jest w życiu ważne.

Prawda, że romantyczne?

  • Carolina Delgado i Romain Zago są narzeczonymi
  • Carolina Delgado ma doskonałą figurę
  • Romain Zago zatrzymany przez "policję"
  • Romain Zago oświadczył się ukochanej
  • Carolina Delgado  - narzeczona Romaina Zago
  • Carolina Delgado i Romain Zago
  • Carolina Delgado i Romain Zago spotykają się od ponad roku
  • Carolina Delgado i Romain Zago są zaręczeni
[1/8] Carolina Delgado i Romain Zago są narzeczonymi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także