NewsyRobert Lewandowski chciał wejść do restauracji Wojciecha Modesta Amaro, ale nie został wpuszczony!

Robert Lewandowski chciał wejść do restauracji Wojciecha Modesta Amaro, ale nie został wpuszczony!

Robert Lewandowski nie wpuszczony do Atelier Amaro
Robert Lewandowski nie wpuszczony do Atelier Amaro
Milena Majek
10.03.2016 12:22, aktualizacja: 10.03.2016 13:06

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych polskich sportowców. Któż z nas nie zna jego wielkich sukcesów. Jednym z nich było bez wątpienia zdobycie 5 goli w 9 minut. Popularny Lewy zapisał się tym samym w historii światowego futbolu.

Wydawać by się mogło, że Lewandowskiemu niczego nie brakuje. Ma pieniądze, sławę, piękną żonę i wszystko, czego zapragnie. Otóż okazuje się, że nie ma tak łatwo. Wojciech Modest Amaro zdradził, że piłkarz w przeszłości chciał odwiedzić jego restaurację, jednak mu się to nie udało. Powodem był brak wolnego stolika. Znane nazwisko nie pomogło, Lewandowski musiał odejść z kwitkiem.

Jestem z Roberta naprawdę dumny i liczę, że w końcu do mnie zawita. Wiem, że raz próbował, ale nie było miejsc. Teraz dla Roberta będziemy trzymać specjalny stolik - powiedział Amaro w rozmowie dla polsatsport.pl 

Taka sytuacja miała miejsce w przeszłości, kiedy to do restauracji chciał zawitać prezydent Bronisław Komorowski. Amaro przyznał też, że ma niespodziankę dla wszystkich piłkarzy reprezentacji Polski. Stawia pewien warunek

Jeśli we Francji osiągniemy coś dużego, to całą reprezentację zapraszam do Atelier Amaro na kolację. Na mój koszt! 

Anna była niedawno gościem w programie Hell's Kitchen. Poznała więc realia pracy u szefa Amaro. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak po prostu trzymać kciuki za Polaków by już niedługo znów zawitała w restauracji szefa.

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie
Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także