NewsyRene Angelil zaplanował swój pogrzeb. Stylistka opowiedziała o liście pożegnalnym do Celine Dion

Rene Angelil zaplanował swój pogrzeb. Stylistka opowiedziała o liście pożegnalnym do Celine Dion

Przemówienie Celine Dion na pożegnaniu męża Rene Angelila
Przemówienie Celine Dion na pożegnaniu męża Rene Angelila
Karol

20.01.2016 06:42, aktual.: 21.01.2016 20:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W miniony czwartek cały świat obiegła smutna wiadomość. Rene Angelil przegrał walkę z rakiem. Mąż Celine Dion zmagał się z nowotworem od kilku lat, dlatego przez cały czas trwania choroby dokładał wszelkich starań, aby zabezpieczyć na przyszłość artystkę i ich dzieci. Teraz okazuje się, że Rene pamiętał nawet o takich detalach jak zaplanowanie swojego pogrzebu.

W rozmowie z People stylistka Celine Dion zdradziła, że Rene nie chciał zostawić na głowie ukochanej organizacji całej ceremonii. Wiedział, że Celine bardzo go kocha i odejście będzie dla niej ogromnym przeżyciem, dlatego zostawił jej list pożegnalny, którego treść nie została na razie ujawniona.

Rene był na tyle wspaniałomyślny, aby zaplanować swój pogrzeb już kilka miesięcy temu. Nie wiedział kiedy odejdzie, ale chciał być przygotowany na najgorsze. Cały pogrzeb będzie według tego, czego zażyczył sobie Rene - mówi Annie Horth

To Angelil zdecydował, że pogrzeb odbędzie się w bazylice Notre-Dame de la Garde w Montrealu, gdzie ponad dwie dekady temu wziął ślub z Dion. Podobno poprosił, aby w ostatniej drodze towarzyszył mu jeden z przebojów Celine. Plotkuje się, że może to być My Heart Will Go On albo Because You Loved Me. Z kolei inne źródła sugerują, że ostatnią piosenką będzie The first time I ever I saw your face, który to Dion zaśpiewała dla niego podczas jednego z ostatnich koncertów.

Pożegnanie odbędzie się w piątek, 22 stycznia o godzinie 15.00. Swoją obecność potwierdził m.in. wokalista Garou, z kolei agent Celine zdementował plotki, jakoby miała zaśpiewać na pogrzebie męża.

Mąż Celine Dion, Rene Angelil nie żyje
Mąż Celine Dion, Rene Angelil nie żyje
Celine Dion i jej mąż Rene oraz ich syn Rene-Charles
Celine Dion i jej mąż Rene oraz ich syn Rene-Charles
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także