NewsyZnamy szczegóły pogrzebu męża Celine Dion. Ceremonia odbędzie się w bardzo ważnym dla pary miejscu

Znamy szczegóły pogrzebu męża Celine Dion. Ceremonia odbędzie się w bardzo ważnym dla pary miejscu

Pogrzeb Rene Angelil męża Celine Dion
Pogrzeb Rene Angelil męża Celine Dion
Milena Majek

16.01.2016 00:06, aktual.: 16.01.2016 00:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niezwykle smutne chwile w życiu Celine Dion. Niedawno informowaliśmy, że po długiej i ciężkiej chorobie zmarł jej mąż. Rene Angelil miał 73 lata. Mężczyzna zmagał się z rakiem. Angelil był menadżerem artystki od 1981 roku. Kiedy zajął się jej karierą miała 13 lat, pobrali się w 1994. Z Celine mieli trzech synów: czternastoletniego dziś Rene-Charlesa oraz pięcioletnie bliźniaki Nelsona i Eddiego. Artystka nigdy nie ukrywała, że udało jej się urodzić wszystkie dzieci, dzięki metodzie in vitro. Angelil był także ojcem trójki dorosłych dzieci z dwóch poprzednich związków: Anne-Marie, Patricka i Jean-Pierre’a. 

Choroba nie oszczędzała męża artystki. Miał aż trzy napady nowotworu. Wczoraj dotarła smutna informacja o jego śmierci. Artystka przeprosiła fanów i zrezygnowała z dalszej kariery. Przypomnijmy, że Celine już kiedyś zapowiadała, że tak zrobi, jeśli tylko umrze jej mąż.

Mimo, że rodzina prosiła o uszanowanie prywatności, to znane są już szczegóły dotyczące pogrzebu. Jak dowiedział się amerykański portal People.comRene Angelil zostanie pochowany w tej samej katedrze, w której ożenił się z Celine Dion 21 lat temu. Pogrzeb ma odbyć się w bazylice Notre-Dame w Montrealu. Uroczystości zaplanowano na najbliższy piątek. 

Specjalne uroczystości zaplanowano także w Las Vegas. Odbędą się one 3 lutego w Caesars Palace Koloseum, gdzie regularnie występowała Celine. Fani są proszeni o wpłacanie darowizny do Azar-Angelil Katedry Badań Raka - na pomoc zainicjowaną przez Rene w 2011 roku. 

Dodajmy, że przed chwilą media obiegła kolejna smutna informacja o bardzo ciężkim stanie brata gwiazdy, któremu lekarze dają jeszcze kilka godzin życia.

Pogrzeb Rene Angelil, męża Celine Dion - gdzie? kiedy?
Pogrzeb Rene Angelil, męża Celine Dion - gdzie? kiedy?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także