NewsyRenata Kaczoruk doprowadziła do pojednania z Małgorzatą Rozenek: "Dla niej nie było to łatwe". Szczegóły trudnej rozmowy

Renata Kaczoruk doprowadziła do pojednania z Małgorzatą Rozenek: "Dla niej nie było to łatwe". Szczegóły trudnej rozmowy

Kaczoruk, Rozenek
Kaczoruk, Rozenek
Elwira Szczepańska

17.04.2022 20:40, aktual.: 17.04.2022 21:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Renata Kaczoruk, mimo że minęło już sporo czasu od czasu, gdy była z nim związana, nadal kojarzona jest jako była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. To tylko dowodzi, jak silne piętno dziennikarz odciska na osobach ze swojego otoczenia. Modelka karierę robiła jeszcze zanim związała się z samozwańczym Królem TVN-u. Zadebiutowała bowiem już jako 14-latka. Brała udział w pokazach mody światowych projektantów i domów mody, takich jak Jean-Paul Gaultier, Giorgio Armani, Yōji Yamamoto, Maurizio Galante czy Céline. W Polsce chodziła dla Łukasza Jemioła czy Joanny Przetakiewicz. Wystąpiła również na okładkach magazynów i brała udział w licznych kampaniach reklamowych.

Modelka wystąpiła w show Azja Express. To na planie show Renulka poznała Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana. Gwiazdy nie przypadły sobie do gustu i na oczach telewidzów narodził się ich konflikt. Kuba Wojewódzki dołożył swoje, stając w obronie partnerki i zaatakował publicznie Rozenek.

Minęło sporo czasu, a emocje ostygły. Renata Kaczoruk właśnie opowiedziała o pojednaniu z małżeństwem Majdanów.

Renata Kaczoruk o zakończeniu konfliktu z Małgorzatą Rozenek

Kaczoruk i Rozenek zostały zaangażowane do kampanii charytatywnej. To tam udało się im porozmawiać i się pogodzić.

Czułam, że ten konflikt od początku nie był mój, nie wypływał ze mnie, a sprawa była bezsensowna. Nie chciałam nosić w sobie tej złej energii. Nie wiedziałam, że nadarzy się ku temu okazja. Zostałyśmy zaproszone do udziału w tej samej kampanii charytatywnej. Idąc na plan zdjęciowy, nie miałam pojęcia, że spotkam tam Małgorzatę - powiedziała Renulka w rozmowie z serwisem Plejada.

Modelka zdradziła także, jak doszło do pojednania.

Czułam, że dla niej nie było to łatwe, ale bardzo szybko zrozumiała, o co mi chodzi i odwzajemniła mój gest. Bardzo mnie to ucieszyło. Była z Radosławem. Nie wiedziałam, jak zareaguje, gdy do nich podejdę. Zawahałam się, nie chciałam wywrzeć na nich presji przy innych. Niewiele musiałam mówić. Powiedziałam, że ciąży mi ta sytuacja. Zapytałam, czy możemy sobie po prostu podać dłonie i to zakończyć.

Jakiś czas temu także Kuba Wojewódzki dogadał się z Małgorzatą Rozenek.

Renata Kaczoruk zmieniła fryzurę
Renata Kaczoruk zmieniła fryzurę
Małgorzata Rozenek w wiosennej stylizacji.
Małgorzata Rozenek w wiosennej stylizacji.
Małgorzata Rozenek - stylizacja
Małgorzata Rozenek - stylizacja
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Renata Kaczoruk - Flesz Fashion Night 2021
Renata Kaczoruk - Flesz Fashion Night 2021
scena z: Renata Kaczoruk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Renata Kaczoruk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także