ExclusivePaulina Sykut zmieszała Eurowizję z błotem! To pierwszy raz, gdy wyraziła tak ostrą opinię [WIDEO]

Paulina Sykut zmieszała Eurowizję z błotem! To pierwszy raz, gdy wyraziła tak ostrą opinię [WIDEO]

Paulina Sykut Eurowizja
Paulina Sykut Eurowizja
06.10.2018 14:00, aktualizacja: 06.10.2018 20:52

Paulina Sykut zyskała wielką popularność jako prezenterka telewizyjna największych hitów Polsatu. Publiczność pokochała ją od pierwszej chwili, niektórzy twierdzą nawet, że Paulina jest drugą Grażyną Torbicką. Mało kto wie, że gwiazda oprócz świetnej dykcji i wyglądu ma jeszcze jedną ogromną zaletę – potrafi zaśpiewać, i to tak, że kapcie spadają!

O tym, że Paulina ma kawał głosu mogliśmy przekonać się oglądając drugą edycję Idola, w której Sykut odpadła w półfinałach (tzw. etap klubowy). Dosłownie kilkaset SMS-ów mogło wprowadzić ją do finałowej 10.

Ostatnio głośno było o płycie, nad którą pracuje gwiazda. Z tej okazji nasza reporterka zapytała ją, czy nie myślała o udziale z Eurowizji:

Musiałabym sklasyfikować swój utwór i wrzucić go do worka tandety. Źle mi się kojarzy Eurowizja. Nie planuję raczej. Nie chciałabym – wyznała ostro Paulina.

Zatem kogo Paulina widziałaby na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie?

Każdy artysta ma na tyle talentu i inwencji twórczej by wygrywać największe festiwale. Lecz nie jestem pewna, bo kawałki, które prezentuje się na Eurowizji są specyficzne, zupełnie nie w moim guście. Jak słucham tych utworów, to słyszę, że one są eurowizyjne, ale na pewno nie są to piosenki, które mogłabym określić jako dobre i wartościowe. Takie się zdarzają, ale to jest specyficzny festiwal. Nie chciałabym mówić, którego artystę chciałabym tam wysłać, bo chciałabym, żeby nasi artyści trzymali poziom i te utwory robili jak najlepsze.

To chyba pierwszy raz, kiedy Paulina wydała tak ostry osąd.

Podzielacie jej zdanie?

  • Slider item
  • Paulina Sykut z mężem i córką
  • Edyta Górniak o Eurowizji 1994
  • SpongeBob po polsku od kiedy w tv?
  • Cleo na Eurowizji 2014
  • Sukienka Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2016
  • Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer, piosenka Light Me Up
  • Paulina Sykut – Serce nie sługa, premiera filmu
[1/8]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także