Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

Leo Mess i Antonella Roccuzzo na wakacjach

Leo Mess i Antonella Roccuzzo na wakacjach

Leo Messi i jego żona Antonella wypoczywają podczas wakacji na gorącej Ibizie. W sieci pojawiły się zdjęcia pary w strojach kąpielowych, które zrobiły ogromne wrażenie na internautach. Szczególną uwagę fanów zwróciła piękna żona piłkarza.

Leo Messi bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, a wszystkie jego sukcesy w piłce nożnej trudno zliczyć. Sportowiec osiągnął największą liczbą strzelonych goli i występów w historii FC Barcelony i reprezentacji Argentyny. Zdobył złoty medal podczas  Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku, a także dziesięciokrotnie zwyciężył Mistrzostwa Hiszpanii i czterokrotnie Ligę Mistrzów z FC Barceloną. Ponadto Messi siedmiokrotnie zdobył Złotą Piłkę, a także został uznany za najlepszego piłkarza 25-lecia 1994-2019 według magazynu FourFourTwo.

Szczęście sprzyja piłkarzowi nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnie. 30 czerwca 2017 roku wziął ślub z piękną Antonellą Roccuzzo. Para wychowuje wspólnie trzech synów: dziesięcioletniego Thiago, siedmioletniego Mateo oraz czteroletniego Ciro. Mama chłopców chętnie pokazuje pociechy na swoich profilach w mediach społecznościowych, publikując piękne, rodzinne zdjęcia.

Tym razem możemy zobaczyć całą rodzinę w komplecie, a wszystko dzięki czujnym paparazzi.

Leo Messi i Antonella Roccuzzo wygrzewają się na słonecznej Ibizie

Messi razem z ukochaną żoną wybrali się ostatnio na słoneczną Ibizę. Para, ubrana w stroje kąpielowe, została przyłapana przez lokalnych paparazzi podczas wakacyjnego wypoczynku. Ich wysportowane ciała i piękna opalenizna zrobiły wrażenie, a po roześmianych minach zakochanych doskonale widać, że świetnie bawią się podczas urlopu.

Zdjęcia 34-latków błyskawicznie obiegły zagraniczne media. Poniżej kilka z nich:

 

Fani sportowca zwrócili uwagę na umięśnione sylwetki Leo i Antonelli, nie szczędząc komplementów piłkarzowi, ale przede wszystkim jego pięknej żonie.

  • Ona jest oszałamiająco piękna!
  • Wygląda niesamowicie. Ledwo mogę w to uwierzyć. 3 dzieci?! To jest praca i poświęcenie. Po prostu wow.
  • Antonella jest królową! I ona jest po trzech ciążach?
  • Antonella nie mogła być piękniejsza

Trzeba przyznać, że kobieta rzeczywiście prezentuje się imponująco, i to po trzech ciążach. Zobaczcie sami.


Leo Mess bez koszulki na wakacjach

Leo Mess bez koszulki na wakacjach

Leo Mess i Antonella Roccuzzo na wakacjach

Leo Mess i Antonella Roccuzzo na wakacjach

Antonella Roccuzzo na wakacjach

Antonella Roccuzzo na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×