Szukaj

Księżna Kate z dziećmi szaleją na regatach królewskich! George i Charlotte skradli całą uroczystość!

Księżna Kate i Książę William poświęcili trochę czasu ze swoich wakacji, aby wziąć udział w regatach żeglarskich King's Cup. Jest to tradycja, którą kultywują co roku. Zobaczcie, jak się bawili.
Kate, George, Charlotte regaty królewskie

Kate, George, Charlotte regaty królewskie

Księżna Kate i książę William mają bardzo uroczy i pożyteczny zwyczaj, któremu oddają się każdego roku. Są patronami królewskich regat, podczas których stają na czele współzawodniczących drużyn. Oboje wtedy ze sobą konkurują, ale wygrywa każdy, bo wyścigi mają na celu nagłośnienie potrzeb fundacji, którymi opiekuje się rodzina królewska.

W tym roku wydarzenie zaplanowano na piątek, ale z powodu pogody,  para królewska, w ostatniej chwili przyłożyła wydarzenie na dzień wcześniej, czyli na czwartek. W tym roku startuje aż 8 drużyn.

Zobacz: Księżna Kate w koktajlowej różowej mini błyszczała na chrzcinach w Windsorze! Takich zgrabnych nóg nie ma nawet Anja Rubik!

Kate, kiedy przyjechała na miejsce, miała na sobie spodnie, w których była widziana już w maju oraz bluzkę z falbanką. Widać też, że wróciła bardzo wypoczęta z hiszpańskich wakacji z rodziną. Jej włosami po kontakcie z południowym słońcem, są wyraźnie jaśniejsze, a cera złocista. Po krótkich oficjalnych powitaniach, Kate i William ruszyli do swoich drużyn. Przebrani się w sportowe stroje. Księżna, w krótkich spodenkach, koszulce polo i kucyku wyglądała jak uczennica gimnazjum!

Członkowie rodziny królewskiej rywalizowali z wieloma celebrytami, w tym z komikiem Johnem Bishopem, mistrzynią olimpijską Helen Glover, poszukiwaczem przygód Bearem Gryllsem oraz wieloma innymi, którzy stanęli w wyścigu charytatywnym, który odbył się na wyspie Wight. William poprowadził swój zespół w imieniu swojego Child Bereavement UK, podczas gdy Kate walczyła o zwycięstwo Royal Foundation.

Kate i William uwielbiają regaty i biorą udział w wyścigach żaglowców tak często, jak się da. Pasja pary książęcej do sportu, oraz przekonanie księżnej, że korzyści płynące z uprawiania go i aktywności na świeżym powietrzu, mogą wpływać na rozwój i prowadzić do poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego wszystkich, są bardzo jasne i mówią o tym otwarcie. Oprócz tego, obserwując ich podczas King’s Cup, można zobaczyć dwoje młodych ludzi, którzy po prostu świetnie się bawią!

William zakończył regaty jako 3, a Kate dopłynęła na miejscu 7. Warto dodać, że książę George i księżniczka Charlotte pojawili się również, żeby dopingować oboje rodziców. Dziewczynka wyglądała uroczo w sukience w białe i niebieskie paski, a młody królewicz prezentował się niezwykle słodko w marynarskim ubraniu i kapeluszu. Towarzyszył mu dziadek, Michael Middleton, obserwowali regaty z oddzielnej łodzi.

Dawno nie widzieliśmy tak cukierkowego obrazku, jak dzisiaj. To trzeba zobaczyć!

Zobacz: Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

View this post on Instagram

It’s race day! ???? The Duke and Duchess of Cambridge with The King’s Cup charity ambassadors, before the competitive spirit kicks in ???? at today’s inaugural regatta. The King’s Cup is raising awareness and funds for eight of Their Royal Highnesses’ patronages. In this year’s race ⛵ The Duke is competing on behalf of @childbereavementuk and The Duchess on behalf of the Early Years programme delivered by The Royal Foundation. Their Royal Highnesses are joined by Fara Williams for @centrepointuk, Dan Snow for @ldnairamb, Bear Grylls for @tusk_org, John Bishop for @actiononaddiction, Katie Thistleton for @_place2be, and Helen Glover for @afnccf. Their Royal Highnesses hope that The King’s Cup will become an annual event, bringing greater awareness to the wider benefits of sport, whilst also raising support and funds for the causes that The Duke and Duchess support. Visit the link in our bio to find out more.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Zobacz: Meghan Markle po ciąży zmaga się ze wstydliwą chorobą! Coraz trudniej jest jej ukryć kłopotliwą przypadłość!


Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Księżna Kate na regatach żeglarskich King's Cup 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×