Szukaj

Iga Lis zaszalała z kolorem w salonie piękności! Tak zmienia się dla Taco Hemingwaya! Wszystko uwiecznili paparazzi!

Iga Lis przyjechała do Polski i od razu postanowiła zadbać o swój wygląd. Dla ukochanego stara się wyglądać pięknie, ale prawda jest taka, że już wygląda rewelacyjnie! 

Iga Lis to prawdziwa szczęściara. Córka Kingi Rusin i Tomasz Lisa od najmłodszych lat miała zapewnione życie w luksusie. Mogła rozpocząć edukację w bardzo dobrych szkołach, a dziś studiuje w jednej z najlepszych londyńskich uczelni. To jeszcze nie koniec szczęścia pięknej blondynki. Jej chłopak to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – Taco Hemingway!

Para spędza ze sobą mnóstwo czasu. Mieszkają razem w Londynie, chodzą na randki i świętują swoją miłość. W końcu Iga wyrosła na celebrytkę, za która uganiają się paparazzi. Teraz jest w Polsce i korzysta z chwil, kiedy może spotkać się z dawnymi znajomymi i spędzić z ukochaną mamą jak najwięcej pięknych momentów! W końcu żaden FaceTime lub Whatsapp nie zastąpią kontaktu ze swoją rodzicielką.

Iga Lis przyłapana przez paparazzi w salonie piękności

Iga Lis jest piękną i zadbaną kobietą. Dobre geny odziedziczyła po mamie, która wygląda jak nastolatka. Mimo tego ciągle dba o swoją urodę. Ma śliczne włosy i naprawdę piękne nogi. Teraz przyszedł czas zmienić kolor na paznokciach na miętowy.

Iga starała się nie rzucać w oczy. Była ubrana w długie dżinsy, stylowe skórzane buty, biały t-shirt, a piękne oczy skrywała za designerskimi okularami. Mimo wszystko przykuwała uwagę przechodniów. W końcu jest córką bardzo lubianej prezenterki i sławnego dziennikarza. Poza tym jest naprawdę piękna.

Każda z kobiet lubi raz na jakiś czas zrobić sobie przyjemność i zadbać o swój wygląd. Choć Iga nie musi się jakoś specjalnie wysilać, aby wyglądać jak petarda, to jej ukochany Taco Hemingway na bank doceni starania swojej dziewczyny. Choć oboje mogliby przebierać w partnerach, to są wobec siebie uczciwi i wierni. A to w tych czasach unikat!

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa opublikowali wspólne oświadczenie! “Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prośby”

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway oraz Quebonafide i Natalia Szroeder przyłapani przez paparazzi! Tyle sław w jednym miejscu!

Zobacz: Taco Hemingway i Quebonafide ćwiczą kondycję przed koncertami! Iga Lis musi być dumna ze swojego przystojniaka!


Czy Iga Lis ma szansę na międzynarodową karierę?

×