Iga Lis zaszalała z kolorem w salonie piękności! Tak zmienia się dla Taco Hemingwaya! Wszystko uwiecznili paparazzi!

Iga Lis

Iga Lis przyjechała do Polski i od razu postanowiła zadbać o swój wygląd. Dla ukochanego stara się wyglądać pięknie, ale prawda jest taka, że już wygląda rewelacyjnie! 

Iga Lis to prawdziwa szczęściara. Córka Kingi Rusin i Tomasz Lisa od najmłodszych lat miała zapewnione życie w luksusie. Mogła rozpocząć edukację w bardzo dobrych szkołach, a dziś studiuje w jednej z najlepszych londyńskich uczelni. To jeszcze nie koniec szczęścia pięknej blondynki. Jej chłopak to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – Taco Hemingway!

Para spędza ze sobą mnóstwo czasu. Mieszkają razem w Londynie, chodzą na randki i świętują swoją miłość. W końcu Iga wyrosła na celebrytkę, za która uganiają się paparazzi. Teraz jest w Polsce i korzysta z chwil, kiedy może spotkać się z dawnymi znajomymi i spędzić z ukochaną mamą jak najwięcej pięknych momentów! W końcu żaden FaceTime lub Whatsapp nie zastąpią kontaktu ze swoją rodzicielką.

Iga Lis przyłapana przez paparazzi w salonie piękności

Iga Lis jest piękną i zadbaną kobietą. Dobre geny odziedziczyła po mamie, która wygląda jak nastolatka. Mimo tego ciągle dba o swoją urodę. Ma śliczne włosy i naprawdę piękne nogi. Teraz przyszedł czas zmienić kolor na paznokciach na miętowy.

Iga starała się nie rzucać w oczy. Była ubrana w długie dżinsy, stylowe skórzane buty, biały t-shirt, a piękne oczy skrywała za designerskimi okularami. Mimo wszystko przykuwała uwagę przechodniów. W końcu jest córką bardzo lubianej prezenterki i sławnego dziennikarza. Poza tym jest naprawdę piękna.

Każda z kobiet lubi raz na jakiś czas zrobić sobie przyjemność i zadbać o swój wygląd. Choć Iga nie musi się jakoś specjalnie wysilać, aby wyglądać jak petarda, to jej ukochany Taco Hemingway na bank doceni starania swojej dziewczyny. Choć oboje mogliby przebierać w partnerach, to są wobec siebie uczciwi i wierni. A to w tych czasach unikat!

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa opublikowali wspólne oświadczenie! “Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prośby”

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway oraz Quebonafide i Natalia Szroeder przyłapani przez paparazzi! Tyle sław w jednym miejscu!

Zobacz: Taco Hemingway i Quebonafide ćwiczą kondycję przed koncertami! Iga Lis musi być dumna ze swojego przystojniaka!


IGA LIS WPADLA NA PAZNOKCIE

!!! PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! IGA LIS WPADLA NA PAZNOKCIE WARSZAWA 18.06.2018 FOT. PAPARATY 37

Iga Lis

Iga Lis

IGA LIS WPADLA NA PAZNOKCIE

!!! PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! IGA LIS WPADLA NA PAZNOKCIE WARSZAWA 18.06.2018 FOT. PAPARATY 37

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×