Piękne córki Baracka Obamy szturmują show-biznes! Słodkie laleczki wyrosły na drapieżne i bardzo seksowne kobiety!

Obama córki

Obama córki

Barack Obama przyleciał do Francji. Towarzyszyły mu córki, które na własną rękę poznawały uroki tego kraju. Zobacz, w jakiej sytuacji zostały przyłapane. 

Malia Ann i Natasha Obama, od momentu, w którym ich tata Barack Obama został prezydentem Stanów Zjednoczonych, nie tylko na kilka lat zamieszkały w Białym Domu, ale także stały się rozpoznawalne. Nic więc dziwnego, że nawet kiedy Barack prezydentem już nie jest, w otoczeniu nastolatek co jakiś czas pojawiają się fotoreporterzy.

Tak było też ostatnio, kiedy rodzina Obamów przyleciała do Francji. Kiedy rodzice zajęci byli obowiązkami, siostry postanowiły poznać kraj na własną rękę. Wybrały się więc na targ w Avignon, gdzie miały okazję kupić wiele lokalnych produktów.

Oprócz rarytasów sprzedawanych na stoiskach, na Malię i Natashę (zwaną przez rodzinę Sashą), czekali ciekawscy fotoreporterzy. Ich obecność wcale nie onieśmieliła dziewczyn, a wręcz przeciwnie, zaczęły pewnie pozować przed obiektywami. Zresztą nie ma się wcale co dziwić. Chociaż wiele osób pamięta siostry Obama, jako małe dziewczynki, te wyrosły na prawdziwe piękności. Są świadome swojego doskonałego wyglądu i śmiało go podkreślają.

Na zakupy Malia założyła czarną bluzkę, która kończyła się nieco przed pępkiem, a do niej kolorystycznie dobrane spodenki. Na ramiona zarzuciła zaś czarna koszulę. Sasha natomiast założyła biały top, do którego dopasowała jeansy. Dopełniając całość,  zarzuciła ciemnozieloną kurtkę.

Trzeba przyznać, że obie wyglądały pięknie!

Zobacz: Michelle Obama pokazała fenomenalne zdjęcie z matką oraz dwiema pięknymi córkami! Co za widok!

Zobacz: To pierwsze takie zdjęcia! Córka Obamów przyłapana na imprezie! Pije szampana ubrana w skąpe bikini

Zobacz: Ta scena z Grammy 2019 przejdzie do historii! Michelle Obama z J.Lo i Lady Gagą zrobiły coś kapitalnego! Polały się łzy [WIDEO]


Malia Obama na zakupach

Malia Obama na zakupach

Malia Obama spaceruje po targu

Malia Obama spaceruje po targu

Malia Obama kupuje lokalne produkty

Malia Obama kupuje lokalne produkty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×