Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Przecieramy oczy z niedowierzania! Chudziutka Angelina Jolie z coraz bardziej chłopięcą Shiloh zajadają się kalorycznymi fastfoodami!

Angelina Jolie i Shiloh jedzą fastfoody


Angelina z dziećmi na świątecznym markecie

Angelina Jolie jako jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie od zawsze była na celowniku obiektywów paparazzi. Kiedy adoptowała kolejne dzieci z najuboższych krajów, opinia publiczna zwariowała, a gdy zaczęła się spotykać z Bradem Pittem, wszyscy z emocji prawie wystrzelili się w kosmos.

Ponad rok od rozstania Angeliny z Bradem, tabloidy wciąż donoszą o nowych rzeczach w życiu każdego z byłych małżonków – ona chce powrotu, on nie, ona go nie cierpi, on tęskni, ona chce spędzić święta w Londynie, on w Stanach… itd. Nie wiemy do końca, jak układają się relacje pomiędzy Bardem i Angeliną, natomiast pewne jest, że para już się nie zejdzie i każde układa sobie życie po swojemu.

Aktorka, która mieszka z dziećmi, ostatnio została przyłapana przez paparazzi na markecie Rose Bowl Flea Market w Pasadenie. Gwiazda, jak zawsze zatrważająco szczupła, miała na sobie czarny kapelusz z wielkim rondem, ciemne okulary i długi szary sweter narzucony na czarną sukienkę. Płaskie klapki uzupełniły ten codzienny strój, w którym sławę z czerwonych dywanów rzeczywiście trudno było rozpoznać.

Zagraniczne media zauważają coraz bardziej widoczną przemianę Shiloh z dziewczynki w chłopca. Niedawno plotkowano, że nastolatka rozpoczęła kurację hormonalną, a na co dzień posługuje się męskim imieniem.

Zmęczona zakupami Angelina zatrzymała się przy budkach z fastfoodami i skusiła się na kaloryczną przekąskę. Gdyby nie te zdjęcia, ciężko byłoby uwierzyć, że to prawda.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta wybrała dla siebie męskie imię! Od teraz jest… 11-latka zaczęła proces korekty płci

Angelina Jolie zaczęła układać sobie życie z… kobietą! Gwiazda jest w lesbijskim związku!

Angeliny Jolie żebrze o uwagę Brada Pitta. Nawet tym wyznaniem raczej nie uratuje swojego małżeństwa

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×