Szukaj

Żora Korolyov atakuje „Taniec z gwiazdami”: Nie znam się chyba na tańcu, śmierdzi tu układami i niesprawiedliwością. Co na to produkcja i twórcy programu?

Żora Korolyov skrytykował pierwszy odcinek 10 edycji Tańca z gwiazdami w Polsacie. Tancerz nie szczędził gorzkich słów pod adresem jury. Żora mocno skrytykował taniec Barbary Kurdej-Szatan a także wdał się w polemikę z Wojciechem Oświęcimskim - mężem Iwony Pavlovic. Zobacz, co go tak wzburzyło, i co na to produkcja show.

Żora krytykuje Taniec z gwiazdami

Żora Korolyov, to tancerz, który popularność zdobył dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Wystąpił tam w roli nauczyciela tańca aż w 6 edycjach. Ostatni raz w programie pojawił się wiosną 2018 roku, kiedy tańczył w parze z Martyną Kupczyk. Od tamtego momentu nie dostał angażu do telewizyjnego show. Jednak bardzo uważnie śledzi jego kolejne edycje – wskazuje na to jego ostatni post w mediach społecznościowych, w których skomentował pierwszy odcinek 10 edycji Tańca z Gwiazdami.

Zobacz: Szok! Pierwsza para odpadła z „Tańca z gwiazdami”. A miała być w finale!

Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 10. Jak go komentuje?

W piątek, kiedy 10 edycja Tańca z gwiazdami wystartowała, Żora nie tylko oglądał zmagania kolegów i gwiazd, ale na bieżąco je komentował. Skrytykował m.in. oceny występów Barbary Kurdej-Szatan i Sandry Kubickiej – w ostrych słowach ocenił, że jurorzy dali im punkty na wyrost – więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10. Wszyscy uczestnicy na parkiecie! Tak wystąpiły pary nowej edycji! Kto dostał najlepsze noty?

Pod postem pojawiła się masa komentarzy i kiedy część internautów zgadzała się z opiniami tancerza, pojawili się tacy, którzy postanowili się sprzeciwić jego spostrzeżeniom. Jednym z nich był Wojciech Oświęcimski – mąż Iwony Pavlovic.

Z tego co piszesz wiem że nie oglądałeś tego programu uważnie. Tancerz w tym tańcu nie był wychwalany tylko przywitany. Dodatkowo zwróć uwagę na to że jury w tym programie ocenia tylko gwiazdę (nie tancerza). Poza tym to był pierwszy odcinek , który zawsze rządził się swoimi prawami i dużą tolerancją. Komentowanie tego w taki sposób nie przystoi Tobie.

Panowie wdali się w dyskusję, którą Korolyov podsumował:

Bardzo uważnie oglądałem program i komentuje to co widzę gołym okiem. Twoja kobieta i dwaj Panowie pochwalili parę którzy zatańczyli jak inwalidzi i powinni odpaść, a odpada para która zatańczyła najlepiej w odcinku za Maserem i Rudą to widać gołym okiem ale nie my dalej będziemy promować to co ma potencjał, a nie to co już ma klasę i powinno przyjść dalej. Nie mów mi co wypada, a co nie wypada bo to jest moja sprawa. Uważam nadal że TzG zszedł na psy i zdania nie zmieniam. Pozdrawiam

Żora Korolyov tłumaczy się z krytyki Tańca z gwiazdami

To jednak nie koniec. Korolyov dzień później opublikował kolejny wpis, w którym tłumaczył się z poprzednich postów. Przyznał, że jego krytyka nie miała na celu hejtowania, ale wynikała z tego, że tancerz nie może pogodzić się z brakiem profesjonalizmu, który jego zdaniem pojawia się w programie. Żora Korolyov uważa, że w Tańcu z Gwiazdami o wysokiej punktacji decyduje popularność uczestników a nie ich umiejętności taneczne.

Sprawiedliwość musi być w tym programie, a nie brak profesjonalizmu. Czułem się tak, słuchając jurorów jakbym słuchał: Steviego Wondera, Andrea Bocelliego i Pana Stanisława z Warszawy co dał auta Rydzykowi….Tylko niestety on już nie żyje… Jeśli nadal program nosi nazwę Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami , to powinien być oceniany taniec , a nie popularność poprzez jurorów. (…) W sobotę zadzwoniło, napisało do mnie tyle osób i się pytali, czy oni są ślepi czy oni aż tak bardzo się nie znają na tańcu że amator tańczy cha che z amatorem, a para Nr. 11 za średnie tango gdzie najwyższą ocena nie powinna przekroczyć 7 punktów dostaje dwie dziesiątki…. Ja skomentowałem krótko: nie znam się chyba na tańcu, śmierdzi tu układami i niesprawiedliwością.

Uważacie, że Żora ma rację i występy Basi Kurdej-Szatan i Sandry Kubickiej nie zasłużyły na tak wysoką punktację u jurorów? A może jednak przemawia prezez niego żal, że nie został zaproszony do udziału we nowej edycji?

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Monika Miller miała koszmarny wypadek tuż przed pierwszym odcinkiem. Co dalej z jej udziałem w programie?

 


Martyna Kupczyk, Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8 finał

Martyna Kupczyk, Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8 finał

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Żora Korolyov – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Żora Korolyov – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×