Szukaj

Reni Jusis w mocnych słowach komentuje porażkę w „Tańcu z gwiazdami”. Nie ona jedyna była niezadowolona z piątkowego odcinka programu

Reni Jusis odpadła z Tańca z gwiazdami. Tancerka w mocnych słowach skomentowała swoją porażkę. Krytyki pod adresem pierwszego odcinka nie szczędził też Żora Korolyov. 
Reni Jusis - Taniec z gwiazdami

Reni Jusis - Taniec z gwiazdami

Reni Jusis, od momentu, w którym ogłoszono, że dołączyła do uczestników 10. edycji Tańca z gwiazdami, typowana była na faworytkę. Fani piosenkarki zakładali, że dojdzie do samego finału, a w programie zrobi niemałe zamieszanie. Niestety, prognozy te nie sprawdziły się, a Reni Jusis odpadała w pierwszym odcinku.

Zobacz: Szok! Pierwsza para odpadła z „Tańca z gwiazdami”. A miała być w finale!

Reni Jusis komentuje porażkę w Tańcu z gwiazdami 

Kiedy emocje nieco opadły, Jusis razem ze swoim tanecznym partnerem Miszą Steciukiem, postanowili skomentować tę porażkę. Na Instastory piosenkarki zdradzili, że jest jej przykro, że przygoda z programem zakończyła się na tak szybkim etapie.

Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości. Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe.

Reni Jusis - Taniec z gwiazdami

Reni Jusis – Taniec z gwiazdami

Jusis dodała, że werdykt nie oznacza tego, że kończy przygodę z tańcem. Zapowiedziała, że chce jeszcze zatańczyć ze Steciukiem. Dodajmy, że podczas piątkowego odcinka para zatańczyła do romantycznego utworu Adele When we were young. Od jury dostali 22 punkty.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10. Wszyscy uczestnicy na parkiecie! Tak wystąpiły pary nowej edycji! Kto dostał najlepsze noty?

Żora Korolyov krytykuje Taniec z gwiazdami 

Nie tylko Reni Jusis i Misza Steciuk byli rozczarowani pierwszym odcinkiem Tańca z gwiazdami. Program w niektórych aspektach nie podobał się także jednemu z tancerzy, który kiedyś trenował gwiazdy. Żora Korolyov ma Facebooku komentował na żywo taneczne zmagania uczestników.

Krytycznie ocenił m.in. występ Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa. Chociaż na jury taniec ten zrobił wrażenie, Korolyow nie był już nim aż tak bardzo zachwycony.

Nie mogę uwierzyć, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali, że tańczą Cha cha cha… Chyba się jednak nie znam na tańcu. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami idzie na dno niestety… Niech wygra Krzysztof Ibisz.

Tancerz odniósł się do występu Barbary Kurdej-Szatan i  Jacka Jeschke, którzy już w pierwszym odcinku zyskali 29 na 30 punktów. Żora, gdyby był na miejscu jury, takiej punktacji by nie przyznał:

Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30… No nie znam się na tańcu niestety. Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy.

Tancerz przyznał na zakończenie, że więcej komentować nie będzie.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Monika Miller miała koszmarny wypadek tuż przed pierwszym odcinkiem. Co dalej z jej udziałem w programie?


Reni Jusis - Taniec z gwiazdami

Reni Jusis - Taniec z gwiazdami

Reni Jusis, Misza Steciuk podczas tańca

Reni Jusis, Misza Steciuk podczas tańca

Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×