„Nasz nowy dom” z nową gwiazdą. Polsat ogłosił zmiany w obsadzie na kilka dni przed premierą

Zmiany w obsadzie programu „Nasz nowy dom”

Zmiany w obsadzie programu „Nasz nowy dom”

Nasz nowy dom od blisko 8 lat cieszy się niesłabnącą popularność. Zgrana ekipa architektów i budowlańców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor odmieniła życia kilkuset rodzin. W najnowszym sezonie widzowie poznają nowego członka obsady. Kim jest?

Pierwszy odcinek programu Nasz nowy dom został wyemitowany 29 września 2013 roku. Od tamtego czasu powstało 16 serii o łącznej ilości 240 odcinków. Rolę prowadzącej formatu powierzono Katarzynie Dowbor, która jak nikt inny potrafi zaopiekować się rodzinami pokrzywdzonymi przez los.

W każdym odcinku widzowie poznają dramatyczne historie rodzin, które żyją w skandalicznych warunkach. Dziennikarka odwiedza każdą z nich i po wstępnych oględzinach podejmuje decyzję o tym, czy ekipa fachowców zajmie się zrujnowanym domostwem. Członkowie obsady przez kolejnych 5 dni pracują w pocie czoła, aby wyremontować domy, w którym członkowie rodzin będą mogli czuć się bezpiecznie.

Zmiany w obsadzie programu Nasz nowy dom

Nowatorski program okazał się strzałem w dziesiątkę i od ośmiu lat przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów, którzy nie raz uronili łzę wraz z jego uczestnikami. Równie silne emocje towarzyszą w momencie, w którym kolejny sezon dobiega końca. W tym roku telewizja Polsat zadbała o to, by wypełnić lukę. Wypuściła program Wolni od długów, który poprowadziła Anna Guzik.

Dziś i jutro czekają nas dwa ostatnie odcinki Nasz Nowy Dom w tym sezonie!
A od następnego tygodnia „pałeczkę” od Katarzyna Dowbor przejmuje Anna Guzik, która będzie pomagać zadłużonym w naszym nowym programie Wolni od długów – napisano w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie Naszego nowego domu.

W środę, 17 sierpnia telewizja Polsat przedstawiła jesienną ramówkę, na której nie mogło zabraknąć przedstawicieli wspomnianego programu. Dowbor pojawiła się na niej w towarzystwie architektów: Martyny Kupczyk, Macieja Pertkiewicza oraz Marty Kołdej, która w najnowszym sezonie będzie tworzyła projekty remontowanych wnętrz.

Kim jest Marta Kołdej?

Kołdej ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, a w swoim zawodzie pracuje od 20 lat. Nie ukrywa, że praca jest jej ogromną pasją. Jak dotąd najczęściej współpracowała z klientami indywidualnymi, choć zdarzało jej się tworzyć projekty dla obiektów użyteczności publicznej. Prywatnie jest mamą dwojga dzieci: 12-letniego Szymona oraz 7-letniej Ani.

Architekt od lat śledziła przebieg prac na planie Naszego nowego domu i nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z tego, że będzie miała okazję pomóc potrzebującym rodzinom, ponieważ sama od lat bierze udział w akcjach charytatywnych.

Przystępuje właśnie do ekipy kultowego już programu „Nasz Nowy Dom”. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, móc pracować ramię w ramię z tak doświadczonymi Architektami Martyną, Maćkiem, Wojtkiem i oczywiście ikoną polskiej telewizji Katarzyną Dowbor. Cieszę się także na pracę zespołową z ekipami wykonawców, bez których program by nie istniał. Myślę, że opinie o świetnej atmosferze na planie absolutnie nie są przesadzone, chociaż na pewno pod koniec każdego odcinka jest bardzo gorąco. Fantastycznie jest móc dołożyć swoją cegiełkę do projektu, w którym ludzie pomagają zmienić życie innym ludziom – powiedziała w rozmowie z portalem Deccoria.pl.

Marta w wolnych chwilach maluje, a jej najnowsze prace można podziwiać na Instagramie (@martakoldej).

Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć prace przygotowane przez Martę.


Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

fot. AKPA

scena z: Katarzyna Dowbor, Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Marta Kołdej, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

Komentarze

 • Gośćjolk pisze:

  Wszyscy są bardzo fajni lubię oglądać ich przemianę mieszkań z brzydkich na prześliczne. Więc oby ten program z Panią Kasią z panią Martyną itd był aż do końca świata ❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹👍👍👍

 • Gość pisze:

  Wstrętne babsko ta nowa architekt, pokaże kim jest na pewno. P. Kupczyk była o wiele bardziej szczera i nie szarogęsiła sie. Ta nowa to gagatek!

 • Gość pisze:

  *pozytywne. 😉

 • Gość pisze:

  Ups, miało być: nie należą! ;p

 • Gość pisze:

  O to to, ona rzadko kiedy była ok w tym programie! 😛

 • Gość pisze:

  Ludzie co z Wami wszyscy piszą kto ładny,sympatyczny itd.a nikt o umiejętnościach tych ludzi.Ważne,że potrafią wykorzystać w pełni to co potrafią i tyle.Pomagają innym i tylko to się liczy a nie czy gwiazdorzą i są mili.

 • Jaa pisze:

  Nie gustuje z pania Guzik po prostu jaj nie lubie

 • GośćBiba pisze:

  Pani Kupczyk powinna odejść wiecznie gwiazdorzy.!!! Ciągle tylko 3 kolory które są okropne. Kasia jest suuuper!!!! Pan architekt też. Bardzo polubiłam GÓRALA.!!!

 • Gość pisze:

  Nie oglądam takich programów, nienawidzę jak ktoś dorabia się na krzywdzie innych a bieda dobrze się sprzedaje w telewizji

 • Gość pisze:

  Pani Dowbor najstarsza z nich, ale za to najładniejsza. A pan Maciek to brak słów. Uwielbiam go za jego urodę, szczerość i widać gołym okiem, że ma bardzo dobre serce. Tak jak Pani Kasia. I mam nadzieję że Pan Artur dowcipas też będzie. Fajny jest.

 • Gość citizenworld pisze:

  Z ocena Marty Koldej poczekajmy zostawmy w spokoju Martę Kupczyk która pobudza cała ekipę do lepszych efektów końcowych prac a ,,publika’’ skupia się na wizualnych efektach urody… .

 • citizenworld pisze:

  Poczekajmy na efekty prac… Marty Koldej i nie czepiajmy się Martyny Kupczyk bo jej zachowanie daje… tylko dodatnie efekty starania się do prac ekipy .

 • Gość pisze:

  A kiedy zniknie z programu Kupczyk, która od długiego już czasu zaczęła bardzo gwiazdorzyć, widać że woda sodowa nieźle walnęła . Nie to co Pan Maciek, miły, sympatyczny i bez wody sodowej – brawo Panie Maćku!!!!

 • Gość pisze:

  Pani Dowbor ma bardzo ładne włosy

 • Gość pisze:

  Co ja piszę?! Nie wygląda, a jest o niebo atrakcyjniejsza od M.K… Wojtek też sprawia pozytywna wrażenie (czytałem, że tylko on nie ma tytułu inżyniera)! 😀

 • Gość pisze:

  Wygląda na sympatyczniejszą i atrakcyjniejszą od tej pozerki Kupczykowej (choć z własnego doświadczenia wiem, że architekci prywatnie raczej należą do zbyt sympatycznych osób i przyjaźnie z nimi można sb szybko wybić ze łba)… oby zrobiła naprawdę dobre wrażenie! :P, 😉

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×