Wiktoria z „Hotelu Paradise” oskarża produkcję show o załamanie nerwowe. Pokazała, jakie leki przyjmuje

Wiktoria Gąsior Hotel Paradise

Wiktoria Gąsior Hotel Paradise

Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise w końcu przerwała milczenie. W ostatnią środę odpadła z show i opowiedziała, jak się teraz czuje. Nie brzmi to optymistycznie. Ma duże uwagi do produkcji. 

Hotel Paradise to program randkowy, który już od samego początku gromadzi przed telewizorami mnóstwo widzów. Doczekał się ona tak dużej widowni, że aktualnie na ekranach można oglądać czwartą edycję. Sympatycy show z wielką ciekawością śledzą losy kolejnych uczestników, którzy decydują się na to, aby znaleźć miłość na rajskiej wyspie. Program dla singli dostarcza mnóstwo emocji, a bohaterowie, chociaż na początku starają się trzymać nerwy na wodzy i uważają na obecność kamer, to po jakimś czasie zapominają, że są filmowani i dają upust emocjom.

Hotel Paradise wystartował z końcem sierpnia, ale tym razem pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Chodzi o jedną z uczestniczek, która padła ofiarą spisku pozostałych dziewczyn. Zawiązały one pakt i sukcesywnie pastwiły się nad nią, co pokazywano na antenie. To, co się działo mocno nie spodobało się internautom w sieci rozgorzała prawdziwa dyskusja na temat hejtu.

Wiktoria z Hotelu Paradise twierdzi, że pokazywano ją w negatywnym świetle

W środę Wiktoria, która wiele razy w programie usłyszała niewybredne uwagi pod swoim adresem od pozostałych uczestniczek, po raz kolejny opuściła program. Wcześniej wiele razy zalała się łzami na antenie. Zawiązał się wokół niej spisek, a widzowie w większości wspierali 23-latkę, co wyrażali w komentarzach pojawiających się w internecie. Klaudia El Dursi w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniosła się do całej sytuacji. Z perspektywy prowadzącej wyglądało to zupełnie inaczej.

To jest strasznie wyolbrzymione słowo. W Hotelu Paradise nikt nikogo nie nękał, a jeżeli ktoś śmiał wysnuwać taką tezę, to chciałam przypomnieć, że jest to reality show, jest to program, który jest montowany, że z 24 godzin jest wyciągnięta tylko godzina – mówiła.

Teraz sama Wiktoria postanowiła zabrać głos w sprawie. Po długim czasie milczenia zdecydowała się na odważne wyznanie. Uważa, że była pokazywana w złym świetle. Długo nie komentowała tego, co widzowie mogli zobaczyć na antenie, ponieważ nie chciała zaognić sytuacji. Twierdzi też, że nie udzielono jej pomocy, chociaż wcześniej zapewniano uczestniczkę programu o wsparciu.

Tu nie chodzi o to, co działo się w „Hotelu” I o uczestników, którzy w nim byli. Tylko o to, co dzieje się teraz. Miałam załamanie nerwowe spowodowane sytuacją, która była w „Hotelu”. Zaczęłam leczenie. Zaczęło być lepiej. Obiecywano mi wsparcie psychiczne i psychiatryczne. (…) Byłam cicho, byłam posłuszna i nic nie komentowałam, aby nie rozdmuchiwać jeszcze większej afery. Rozumiałam, że chodzi o uspokojenie sytuacji i o ogólne dobro programu. Zostałam totalnie zignorowana. 3 tygodnie temu dostałam informację: „Dziś porozmawiam z księgową i wrócę do Ciebie z odpowiedzią”. Do dziś odpowiedzi nie dostałam, a ja zaczęłam być przedstawiana w negatywnym świetle, co sprawia, że mój stan się pogorszył. Według niektórych „nie było żadnego nękania psychicznego”. Nie wytrzymałam już i po prostu pokazałam wam, jak to u mnie naprawdę wygląda. Tak właśnie wygląda moje życie.

23-latka opowiada, że po udziale w programie boryka się z wieloma problemami natury osobistej i psychicznej, z którymi nie może poradzić sobie na własną rękę. Często zdarzają jej się chwile załamania.

Nerwica sięgnęła tego stopnia, że nawet na zawodach w Mediolanie, gdy stan był najgorszy, waliłam pięściami w ścianę oraz miałam nawrót zaburzeń odżywiania. Gdy o tym powiedziałam, usłyszałam: „To nie od tego! To nie przez Hotel!”

Wiktoria Gąsior długa zwlekała z tym, aby publicznie skomentować to, co się z nią dzieje. Miejmy nadzieję, że dzięki pomocy specjalistów uda jej się wyjść na prostą. Trzeba przyznać, że sprawa budzi sporo kontrowersji.


Wiktoria Gąsior o Hotelu Paradise

Wiktoria Gąsior o Hotelu Paradise

Wiktoria Hotel Paradise 4

Wiktoria Hotel Paradise 4

Wiktoria Hotel Paradise 4

Wiktoria Hotel Paradise 4

Komentarze

 • GośćEla pisze:

  Wszystkie baby muszą jej dokopać same zazdrosne harpie

 • Gość pisze:

  Wiktoria jesteś najsympatyczniejszą dziewczyną tego programu i szczera,masz w sobie radość życia i nie pozwól jej sobie odebrać złośliwcom. Buzię masz śliczną i uśmiech ciepły w oczach .Trzymaj się, nie czytaj tego ścieku złośliwości , zdystansuj się do tego wszystkiego, nie kop się z koniem.. nie warto ,żyj swoim życiem .Serdeczną myślą Cię pozdrawiam. Ewa

 • Gość pisze:

  Trochę chyba przesadzasz ..

 • Gość pisze:

  Bardzo źle zachowała się ovhyda jak zobaczyła faceta to zawsze przy nim była pierwsza oglądam cały ten program i nie mogłam się doczekać kędy wyleci z tego programu nareszcie stało się a Miłosz jak by miał jaja to by niebyl z nim ochrona kobieta

 • Gość.. pisze:

  Czwarta edycja, to chyba już wiadomo o co chodzi. Nikt nikogo nie zmusza! Idziesz na własne życzenie ! To nie pierdol o psychice ! Brak wygranej i kasy potargało Ci psyche !!!!!!
  Dziwię się tylko prowadzącej, że prowadzi taki debilny program.
  Kasa ! Kasa ! Kasa !!!!!! Tylko to !
  Sam pustak ! A na budowie brakuje materiału ???

 • Gośćja pisze:

  Nie mogę już patrzeć na ta brzydką twarz. W kółko ryczy i ryczy, i się żali. Co myślała ze pójdzie do reality Show i od razu zostanie super gwiazdką. Czego ona teraz szuka, rozgłosu. Ma straszne parcie na szkoło.

 • Gość pisze:

  Wszyscy, którzy biorą udział w tego typu programach, już wcześniej mają problemy psychiczne!

 • Gość pisze:

  Nie wiem czy wiecie ale każdy z Nich podpisuje umowę. Więc muszą robić co producent narzuci …
  Ci ludzie są jak pionki, a ta biedna dziewczyna i tak już przed programem mówiła że jest słaba psychicznie. Ja pikole przez cały czas była gnębiona przez wszystkich uczestników. Moim zdaniem to cała reszta jest beznadziejna niszczyć kogoś tylko dla tego że może wygrać program???

  • Gość pisze:

   Ktoś o słabej psychice nie powinien brać udziału w takim programie. Nie od dziś wiadomo że człowiek człowiekowi wilkiem

 • Gojfjfść pisze:

  Jak zwykle wszyscy winni tylko nie ona… Porażka, jak się ma problemy psychiczne to się nie idzie do reality show

 • Gość pisze:

  Ta kobieta to totalna porażka. Brak słów.

 • Ula pisze:

  Okropna KOBIETA!

 • Ewa pisze:

  Żałosna kobieta!!!!

 • AAA pisze:

  Mysle,ze ma zbyt dobre zdanie o sobie.Ze wszystkich dziewcząt ona najbardziej kula i kombinowala.Oskarża wszystkich o nieszczerosc,a sama nie jest w porzadku.Żeby dobrze mówić o kimś powinien być dobrym czlowiekiem.Histeryzuje bezpodstawnie.

 • ONA pisze:

  Program kręcony pół roku wcześniej, i nagle teraz takie kwiatki ? Druga sprawa nie mnie osądzać, ale to nie jest pierwszą edycja, że uczestnicy nie wiedzą na co się piszą i na jaki pokrój ludzi mogą trafić(z resztą jak i w życiu niewiadomo) ale kręcenie szopki nagle średnio mnie przekonuje. Druga sprawa to jest program show , zawsze musi być wybrany w materiale kontrast, żeby się mówiło, żeby się działo i głośno było, a z uczestniczki Wiktorii wcale aniołek nie jest, sama knuła sama za plecami innych planowała jak się pozbyć kolejnych osób. Zabawa zabawa, sojusze sojuszami miłość miłością ale każdy chciał się utrzymać do finału. Przecież jeśli się źle czuje w jakimś towarzystwie to od niego odchodzę, tak i w tym programie była taka możliwość,a tego nie Robila. Dlaczego? wiec ten cały cyrk z choroba prze program niech się skończy, bo najwyraźniej ktoś nie przepracował swoich problemów zanim do programu wszedł.

  • ONA pisze:

   Zapomniała bym….miłość z Miłoszem. No sorry ale nie kupuje tego, owsWm w końcu go polubiła bo okazało się że jest jedyną osobą która łykała jak pelikan każde jej słowo, od początku wiedziałam że to jest typ, który może zostać jej przyjacielem, powiernikiem ale nie facetem. Mimo że stał się jej bliska duszyczka, ona szukała dalej Męskiego Mężczyzny. Przy czym Miłosz szczerze się w niej zadłużył. – takie moje zdanie
   Wiktoria największy player i manipulator

 • Gość pisze:

  Po co wracała, dlaczego nie odeszla wcześniej.?
  Wiadomo ze wszystkiego nie pokazs, tylko to co będzie się oglądało dobrze. Gdyby zawsze była w porządku to ni mieliby z czego pokazać jej w złym swietle. Myslala ze będzie bardziej rozpoznawalna, nie jest to robi szum wokół siebie.

 • Gość pisze:

  Ona jest żałosna. Ktoś na siłę jej kazał tam jechać? Sama chciała a teraz wielkie żale. A tak na prawdę to jest fałszywa i sama na siebie sprowadziła takie zachowanie innych osób.

 • Gość pisze:

  Jak tak było źle to mogła zrezygnować nikt na siłę nie trzymał a teraz pierdzieli farmazony

  • Gość pisze:

   Niezły player to Łukasz bramkarz król dyskonta z Brukseli…
   Jego cappucino Nana taka nie winna….
   Szkoda że nie ma Jokera… Dariusz był szczerym do Bólu…

 • Gość pisze:

  Najpierw uczestniczy powinni być selekcjonowani przez psychologa, a potem przez cały czas trwania programu zapewnione jego wsparcie, bo to są naprawdę duże emocje i silny stres, poddawanie ich ciągłej ocenie.

 • Gość Bubu pisze:

  Czego można było spodziewać się po TVN-ie. Trzymaj się dziewczyno, będzie dobrze.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×