Tomasz Kot z 15-letnią córką na konferencji promującej jej debiut na ekranie. Blanka już prezentuje się jak prawdziwa gwiazda

Tomasz Kot z córką

Tomasz Kot z córką

Tomasz Kot z córką na konferencji promującej serial z udziałem 15-latki. Jak wygląda Blanka Kot? Czy jest podobna do znanego taty?

Tomasz Kot, mimo że jest jednym z najbardziej znanych i utytułowanych polskich aktorów, nie lubi życia w blasku fleszy. Razem z żoną Agnieszką Olczyk podjęli decyzję o wyprowadzce ze stolicy. Okazuje się, że to wcale nie utrudnia mu pracy. Nareszcie może odpocząć i w pełni angażować się w kolejne projekty.

Prowadzimy życie poza karuzelą warszawską. Kupiliśmy niedawno kawałek ziemi nad Bugiem i wiejski dom. Tam jest kupa roboty. No i nie ma problemu. Ja wiem, że są lanserskie punkty obstawione przez fotografów. Jak chcesz się pojawić w gazecie, idziesz tam z koleżanką i… jest temat. Ale można też nie iść – powiedział Twojemu Stylowi.

Małżonkowie wychowują dwoje dzieci, 15-letnią córkę Blankę i 12-letniego Leona. Kiedy urodziła się dziewczynka, aktor poszedł na czteromiesięczny urlop. Tak samo postąpił, kiedy na świat przyszedł Leon. Tomasz Kot przyznaje, że zrobił to nie tylko dlatego, żeby być z dziećmi, ale chciał im też zagwarantować bezpieczeństwo.

Gdy miał urodzić się Leon, przez parę miesięcy mieliśmy „obstawę”. Wiesz, jakie to uczucie, kiedy jedziesz z żoną, która jest w ciąży, a wciąż śledzi cię jakiś samochód i ty nie masz pojęcia, kto w nim jest? Pierwszy impuls, jaki się pojawia, to „Zatrzymam się i przyp…”. A potem myśl: „Po co? Uderzę człowieka, będzie afera” – stwierdził.

Aktor bardzo docenia czas, który spędził tylko z dziećmi. Długo chronił ich od blasku fleszy, ale Blanka postanowiła pójść w jego ślady. Aktor nie zamierza córce tego utrudniać. Właśnie razem pojawili się na konferencji promującej produkcję z jej udziałem.

Tomasz Kot z córką promują serial. Jak wygląda Blanka Kot?

Blanka Kot mimo młodego wieku ma na swoim koncie debiut na ekranie. Już wkrótce będzie można obejrzeć ją w serialu Netflixa Wielka Woda. Produkcja opowiada o powodzi, która w 1997 roku nawiedziła Wrocław i Dolny Śląsk.

Nastolatka w towarzystwie ojca pojawiła się na konferencji prasowej promującej serial Wielka Woda. W produkcji obok Anny Dymnej i Jerzego Treli występuje właśnie Blanka Kot. To nie jest jej debiut, bo kilka lat temu zagrała epizodyczną rolę dubbingową w serialu Disney Channel pod tytułem Ogarnij to.

15-latka na konferencji prasowej była w doskonałym humorze i szeroko się uśmiechała. Blanka ma już za sobą pierwsze eksperymenty z włosami. Zdecydowała się na ciemny t-shirt i delikatny makijaż. Można również zauważyć, że ma kolczyk w nosie – relacjonuje Plotek.

Sześcioodcinkowy serial z udziałem Blanki Kot będzie można oglądać na platformie Netflix od 5 października. Czy odziedziczyła talent po znanym tacie?


Blanka Kot

Blanka Kot

Blanka Kot

Blanka Kot

Tomasz Kot, Blanka Kot w 2021

Tomasz Kot, Blanka Kot w 2021

Komentarze

  • Gość pisze:

    Gra bo ojca znanego ma. I tyle!

  • Gość pisze:

    Idzie w ślady ojca. Niech najpierw zda maturę i wyjmie kolczyk z nosa chyba że ma być wodzona za nos jak krowa na pastwisku. Albo niech sobie jeszcze w pępek wsadzi, w centrum to już zupełne niewolnictwo i zatracenie własnego ja. Piękna opieka ojca. Wszystkie okaleczenia są patologią. Myślałam ,że Kot ma mózg w głowie a on jak wszyscy ma tylko kapuchę. Zgroza.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×