Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

Polskie gwiazdy pogrążone w żałobie. Zmarła jedna z najważniejszych postaci telewizyjnych

Tomasz Alber nie żyje. Przyczyny śmierciTomasz Alber nie żyje

Tomasz Alber nie żyje. Zmarł znany producent telewizyjny. Informacja o przyczynach śmierci mężczyzny nie została podana do wiadomości. Przyjaciela pożegnali Cezary Pazura z żoną, Maciej Dowbor i Joanna Racewicz.

17 lutego zmarł Tomasz Alber. Ceniony producent telewizyjny odszedł w wieku 41 lat. Miał żonę i dwójkę dzieci.

Informację o śmierci mężczyzny przekazali w niedzielę, 17 lutego, jego współpracownicy za pośrednictwem Facebooka:

Dzisiaj odszedł Tomek Alber, Mąż Agnieszki, tata Julki i Neli, przyjaciel wielu z nas. Kochał ludzi i ludzie Go kochali. Pomyślcie dzisiaj o Nim ciepło i przypomnijcie sobie za co tego wyjątkowego, wesołego człowieka kochaliście…

Dzisiaj odszedł Tomek Alber, Mąż Agnieszki, tata Julki i Neli, przyjaciel wielu z nas. Kochał ludzi i ludzie Go kochali….

Opublikowany przez Albert Production Niedziela, 17 lutego 2019

Kim był Tomasz Alber?

Alber był założycielem firmy Alber Production. Jego życie zawodowe od zawsze związane było z mediami. Zajmował się produkcją telewizyjną, a czasem i teatralną.

Odpowiadał za realizację największych wydarzeń telewizyjnych, za m.in. Sylwestrową Moc Przebojów, festiwal Top Trendy czy Polsat Boxing Night. Był opiekunem wielu znanych osobowości, takich jak: Piotr Bałtroczyka, Grzegorz Halama, Maciej Rock czy zespół Taraka.

“Żegnaj Albi” – gwiazdy wspominają Tomasza Albera

W serwisach społecznościowych pojawiło się wiele poruszających wpisów opublikowanych przez gwiazdy, które od lat współpracowały z Alberem. Jedną z nich była Joanna Racewicz:

Tomasz Alber. Mąż, tata, przyjaciel, dobry człowiek. Z tysiącem pomysłów na minutę, dystansem do świata, z wiecznie zajętym telefonem i talentem do śpiewania, jak Krzysztof Krawczyk. Kochał życie, piłkę nożną i artystów, którymi się zajmował. Takiego Cię zapamiętam, Alberu. Z wyprawy do Doliny Strążyskiej. W moich okularach, skaczącego po kamieniach w strumieniu. Donata, pamiętasz? Całym sercem z rodziną. Gusia, Jula, Nela… Przed Wami długa, ciemna noc. Przytulam najczulej. I ciepło myślę o każdym, kto dziś po Nim płacze. Teraz już wiesz, Alberu, jak Tam jest. Pozdrów, proszę, Janosika. Uściskaj Go od nas i powiedz, że tu na ziemi też jest życie po życiu.

View this post on Instagram

Tomasz Alber. Mąż, Tata, Przyjaciel. Dobry Człowiek. Z tysiącem pomysłów na minutę, dystansem do świata, z wiecznie zajętym telefonem i talentem do śpiewania, jak Krzysztof Krawczyk. Kochał życie, piłkę nożną i artystów, którymi się zajmował. Takiego Cię zapamiętam, Alberu. Z wyprawy do Doliny Stążyskiej. W moich okularach, skaczącego po kamieniach w strumieniu. Donata, pamiętasz? Całym sercem z Rodziną. Gusia, Jula, Nela… Przed Wami długa, ciemna noc. Przytulam najczulej. I ciepło myślę o każdym, kto dziś po Nim płacze. Teraz już wiesz, Alberu, jak Tam jest. Pozdrów, proszę, Janosika. Uściskaj Go od nas i powiedz, że tu na ziemi też jest życie po życiu.

A post shared by Joanna Racewicz (@joannaracewicz) on

Swój smutek i żal wyraził także Cezary Pazura. Poruszające słowa aktora udostępniła na swoim profilu jego żona, Edyta:

Dziś odszedł od nas mój wieloletni przyjaciel Tomasz Alber, z którym byłem związany zawodowo przez 23 lata! Tak naprawdę to On namówił mnie na kabaret. Konsekwentnie rozpalał we mnie talent „stendapera” i wmawiał mi, że jestem dobry. Uwierzyłem temu młodzieńcowi, bo był pełen zapału i energii, jakiej wcześniej nie widziałem u żadnego młodego człowieka. I tak przez niego wlazłem na estradę i na niej zostałem. Dziękuję Ci Tomuś! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Za wcześnie, dużo za wcześnie nas opuściłeś. Wszyscy po Tobie płaczemy…

Tomasza Albera pożegnał również Maciej Dowbor:

Albi!!! Żegnaj Przyjacielu. Po cichu mam wciąż nadzieję, że za chwilę zadzwonisz i będziesz tarzał się ze śmiechu jak mnie wkręciłeś. Kocham Cię Bracie i zawsze będę.

Wyciekły do sieci prywatne walentynkowe rozmowy Edyty Pazury z mężem! Czarek skomentował piersi swojej żony!

Edyta Pazura karmi piersią córkę. Zdjęcie wywołało poruszenie

Edyta Pazura ścięła włosy! Teraz wygląda zupełnie jak Małgorzata Kożuchowska!×