Szukaj

Polskie gwiazdy pogrążone w żałobie. Zmarła jedna z najważniejszych postaci telewizyjnych

Tomasz Alber nie żyje. Przyczyny śmierci

Tomasz Alber nie żyje

Tomasz Alber nie żyje. Zmarł znany producent telewizyjny. Informacja o przyczynach śmierci mężczyzny nie została podana do wiadomości. Przyjaciela pożegnali Cezary Pazura z żoną, Maciej Dowbor i Joanna Racewicz.

17 lutego zmarł Tomasz Alber. Ceniony producent telewizyjny odszedł w wieku 41 lat. Miał żonę i dwójkę dzieci.

Informację o śmierci mężczyzny przekazali w niedzielę, 17 lutego, jego współpracownicy za pośrednictwem Facebooka:

Dzisiaj odszedł Tomek Alber, Mąż Agnieszki, tata Julki i Neli, przyjaciel wielu z nas. Kochał ludzi i ludzie Go kochali. Pomyślcie dzisiaj o Nim ciepło i przypomnijcie sobie za co tego wyjątkowego, wesołego człowieka kochaliście…

Dzisiaj odszedł Tomek Alber, Mąż Agnieszki, tata Julki i Neli, przyjaciel wielu z nas. Kochał ludzi i ludzie Go kochali….

Opublikowany przez Albert Production Niedziela, 17 lutego 2019

Kim był Tomasz Alber?

Alber był założycielem firmy Alber Production. Jego życie zawodowe od zawsze związane było z mediami. Zajmował się produkcją telewizyjną, a czasem i teatralną.

Odpowiadał za realizację największych wydarzeń telewizyjnych, za m.in. Sylwestrową Moc Przebojów, festiwal Top Trendy czy Polsat Boxing Night. Był opiekunem wielu znanych osobowości, takich jak: Piotr Bałtroczyka, Grzegorz Halama, Maciej Rock czy zespół Taraka.

“Żegnaj Albi” – gwiazdy wspominają Tomasza Albera

W serwisach społecznościowych pojawiło się wiele poruszających wpisów opublikowanych przez gwiazdy, które od lat współpracowały z Alberem. Jedną z nich była Joanna Racewicz:

Tomasz Alber. Mąż, tata, przyjaciel, dobry człowiek. Z tysiącem pomysłów na minutę, dystansem do świata, z wiecznie zajętym telefonem i talentem do śpiewania, jak Krzysztof Krawczyk. Kochał życie, piłkę nożną i artystów, którymi się zajmował. Takiego Cię zapamiętam, Alberu. Z wyprawy do Doliny Strążyskiej. W moich okularach, skaczącego po kamieniach w strumieniu. Donata, pamiętasz? Całym sercem z rodziną. Gusia, Jula, Nela… Przed Wami długa, ciemna noc. Przytulam najczulej. I ciepło myślę o każdym, kto dziś po Nim płacze. Teraz już wiesz, Alberu, jak Tam jest. Pozdrów, proszę, Janosika. Uściskaj Go od nas i powiedz, że tu na ziemi też jest życie po życiu.

View this post on Instagram

Tomasz Alber. Mąż, Tata, Przyjaciel. Dobry Człowiek. Z tysiącem pomysłów na minutę, dystansem do świata, z wiecznie zajętym telefonem i talentem do śpiewania, jak Krzysztof Krawczyk. Kochał życie, piłkę nożną i artystów, którymi się zajmował. Takiego Cię zapamiętam, Alberu. Z wyprawy do Doliny Stążyskiej. W moich okularach, skaczącego po kamieniach w strumieniu. Donata, pamiętasz? Całym sercem z Rodziną. Gusia, Jula, Nela… Przed Wami długa, ciemna noc. Przytulam najczulej. I ciepło myślę o każdym, kto dziś po Nim płacze. Teraz już wiesz, Alberu, jak Tam jest. Pozdrów, proszę, Janosika. Uściskaj Go od nas i powiedz, że tu na ziemi też jest życie po życiu.

A post shared by Joanna Racewicz (@joannaracewicz) on

Swój smutek i żal wyraził także Cezary Pazura. Poruszające słowa aktora udostępniła na swoim profilu jego żona, Edyta:

Dziś odszedł od nas mój wieloletni przyjaciel Tomasz Alber, z którym byłem związany zawodowo przez 23 lata! Tak naprawdę to On namówił mnie na kabaret. Konsekwentnie rozpalał we mnie talent „stendapera” i wmawiał mi, że jestem dobry. Uwierzyłem temu młodzieńcowi, bo był pełen zapału i energii, jakiej wcześniej nie widziałem u żadnego młodego człowieka. I tak przez niego wlazłem na estradę i na niej zostałem. Dziękuję Ci Tomuś! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Za wcześnie, dużo za wcześnie nas opuściłeś. Wszyscy po Tobie płaczemy…

Tomasza Albera pożegnał również Maciej Dowbor:

Albi!!! Żegnaj Przyjacielu. Po cichu mam wciąż nadzieję, że za chwilę zadzwonisz i będziesz tarzał się ze śmiechu jak mnie wkręciłeś. Kocham Cię Bracie i zawsze będę.

Wyciekły do sieci prywatne walentynkowe rozmowy Edyty Pazury z mężem! Czarek skomentował piersi swojej żony!

Edyta Pazura karmi piersią córkę. Zdjęcie wywołało poruszenie

Edyta Pazura ścięła włosy! Teraz wygląda zupełnie jak Małgorzata Kożuchowska!


×