Szukaj

Ojciec Meghan Markle wraca do gry. Zabrał głos w sprawie ujawnionego listu i znowu namieszał

Thomas Markle po raz kolejny zabrał głos na temat opublikowanego wcześniej listu, który napisała do  niego Meghan. Zobaczcie, co mówi.
Meghan Markle i Thomas Markle

Meghan Markle i Thomas Markle

Książę Harry i Meghan Markle od momentu, w którym zostali małżeństwem, stali się ulubioną parą brytyjskich tabloidów. Prasa regularnie towarzyszy zakochanym, relacjonując ich służbowe wizyty, oceniając stylizację księżnej. Okazuje się, że w tej lawinie publikacji nie wszystkie podobają się Sussexom. Jest tak z upublicznionym listem Meghan do jej ojca Thomasa Markle.

Zobacz: Meghan Markle w sieciówce upolowała seksowną mini. Studentom z Afryki aż zrobiło się gorąco

 

Thomas Markle – dlaczego podzielił się listem Meghan?

Ojciec księżnej Meghna, Thomas Markle, wyjawił, że trzymał list w tajemnicy sześć miesięcy i nigdy nie zamierzał się nim dzielić, dopóki przyjaciele nie powiedzieli o tym amerykańskiemu czasopismu, które ujawniło jego treść.

Teraz Thomas Markle po raz pierwszy zabrał głos od czasu, gdy jego córka pozwała Mail On Sunday w sprawie publikacji części listu.
Pan Markle, który mieszka w Rosarito w Meksyku, powiedział, że był załamany, gdy istnienie listu zostało podane do wiadomości publicznej.
Pozostałoby on tajemnicą, gdyby jego istnienie nie zostało ujawnione przez nienazwanego „długoletniego przyjaciela” Meghan w amerykańskim magazynie People.

W tym czasie spekulowano, że Meghan, być może, upoważniła przyjaciół do pokazania listu magazynowi – ani ona, ani Pałac nie zaprzeczyli temu doniesieniu. Pewne jest, że pan Markle spojrzał na list odmiennie, niż było zamiarem Meghan – mówi, że nie próbował uzdrowić ich relacji i odebrał go jako ostateczne pożegnanie.

Postanowiłem opublikować części listu z powodu artykułu od przyjaciół Meghan w magazynie People. Muszę się bronić. Pokazałem tylko część listu, ponieważ inne były bardzo bolesne. List nie wydawał mi się pełen uczuć. Uznałem, że to za zbyt bolesne.

Wcześniej powiedział tej gazecie:

List został przedstawiony w sposób, który mnie oczerniał i nie był prawdą. Zostało przedstawione, że Meghan wyciąga rękę i pisze list w nadziei na uzdrowienie rozłamu, ale list wcale taki nie jest. Mam prawo się bronić.

Rozgniewały go również fałszywe twierdzenia, że otrzymał zapłatę za wydanie części listu.

Ponadto Markle dowiedział się za pośrednictwem magazynu People, że jego córka otrzymała list, który wysłał w odpowiedzi na jej. Do tego czasu zastanawiał się, czy ona go przeczytała.

Zobacz: Bez tego księżna Kate i Meghan Markle nie ruszają w podróż! Co zawsze mają w swoich autach?

 

Książę Harry i Meghan Markle pozywają tabloid

Kilka miesięcy temu Mail on Sunday opublikował jeden z prywatnych listów księżnej Sussexu. Prawdopodobnie chodzi o ten skierowany do jej ojca. Przypomnijmy, że kiedy ujrzał on światło dziennie, błyskawicznie podchwyciły go media na całym świecie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Okazuje się, że Harry’emu i Meghan tak to się nie spodobało, że postanowili pozwać tabloid. O całej sytuacji, w oficjalnym oświadczeniu, poinformował książę.

Ogłoszenie procesu przyćmiło dziesięciodniową trasę Sussexów po Afryce. Harry został skrytykowany za czas wydania oświadczenia i poinformowano, że doradcy ostrzegli go, że zepchnie podróż z pierwszych stron.

Uważa się, że ani Sara Latham, sekretarz ds. Komunikacji pary, ani Samantha Cohen, ich prywatna sekretarz, nie wniosły żadnego wkładu w to oświadczenie i pojawiły się spekulacje, że Harry nie skonsultował się wcześniej z Pałacem Buckingham, księciem Karolem ani księciem Williamem. Według doniesień urzędnicy byli zaskoczeni, że oświadczenie zostało wydane przed końcem trasy finansowanej przez rząd. Zaangażowania, takie jak spotkanie pary z prezydentem Cyrylem Ramaphosą z Południowej Afryki, utraciły z tego powodu znaczenie.

Zobacz: Meghan Markle w drugiej ciąży? Na najnowszych zdjęciach widać krągłości. Brytyjczycy oszaleli z zachwytu


Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×