Szukaj

Znamy jurorów trzech formatów „The Voice”! Wśród gwiazd Margaret i Urszula Dudziak! Kto jeszcze dołączył do obsady?

Znamy jurorów programów The Voice of Poland, The Voice Kids oraz The Voice Senior. Kogo zobaczymy w roli trenerów w poszczególnych formatach, i kto je poprowadzi? Sprawdź, jakie informacje wyciekły do mediów prosto z planu spotu promującego muzyczne shows.
The Voice of Senior, of Poland, Kids logo

The Voice of Senior, of Poland, Kids logo

Jesień w TVP upłynie pod znakiem muzycznych hitów. Stacja wyemituje aż trzy wersje formatu The Voice – dla seniorów, dzieci i dorosłych. W programie zobaczymy i usłyszymy zdolnych Polaków, reprezentujących każdą grupę wiekową. Popisy wokalne oceniać będą trenerzy, którzy po połowie z telewidzami wybiorą w sumie trzy najlepsze głosy w Polsce.

Chociaż oficjalnie wciąż nie ujawniono składu poszczególnych komisji jurorskich, wiemy, że na pewno na czerwonych fotelach w The Voice zobaczymy: Michała Szpaka, Margaret, Dawida Kwiatkowskiego, Andrzeja Piasecznego, Tomsona i Barona, Marka Piekarczyka oraz Urszulę Dudziak, która nie tak dawno zachwycała się przed naszą kamerą programem The Voice Senior:

Uważam, że to jest genialny pomysł. Znamy z historii takie przypadki, że właśnie ludzie podejrzewali, że mają wszystko za sobą, a okazywało się, że mają przed sobą. Ja jestem za seniorami. Jestem przykładem kobiety, która ma 75 lat, ma bardzo dużo planów, pisze książki, bierze udział w koncertach, motywacyjnych spotkaniach, mam swój kanał na YouTube, a to się stało niedawno. Tak więc to jest fantastyczny pomysł, gratuluję, że ktoś na to wpadł. Będzie to miało niesamowity poklask – powiedziała piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post.

Wspomniane gwiazdy wzięły ostatnio udział w spocie promocyjnym, który będzie puszczany jako zajawka w bloku reklamowym TVP, przed poszczególnymi programami. Prawdopodobnie w krótkim filmiku zobaczymy ekipy ze wszystkich trzech programów, co z pewnością jeszcze bardziej zachęci widzów do oglądania talent-shows, opartych na holenderskim formacie, stworzonym w 2010 roku przez Johna de Mola.

Do listy jurorów należy dopisać Kamila Bednarka i Alicję Majewską – udział tych gwiazd już jakiś czas temu został oficjalnie potwierdzony przez przedstawicieli agencji PR, dbających o ich wizerunek.

Nieoficjalnie plotkuje się, że prowadzącymi poszczególne widowiska zostały: Marcelina ZawadzkaThe Voice of Poland, Ida NowakowskaThe Voice Kids oraz Marta ManowskaThe Voice Senior.

Urszula Dudziak o The Voice Senior:

Zobacz: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z “The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP

Zobacz: Wyciekły zaskakujące informacje na temat powiązań Roksany Węgiel z Michałem Szpakiem! Jak udało się im to ukryć?!

Zobacz: Michał Szpak przyłapał Barona z kolegą w krzakach na gorącym uczynku! Wszystko nagrał z ukrycia i wrzucił do sieci!


Baron, Margaret i Andrzej Piaseczny na planie spotu The Voice

Baron, Margaret i Andrzej Piaseczny na planie spotu The Voice

Dawid Kwiatkowski i Urszula Dudziak na planie spotu The Voice

Dawid Kwiatkowski i Urszula Dudziak na planie spotu The Voice

Baron i Michał Szpak na planie spotu The Voice

Baron i Michał Szpak na planie spotu The Voice

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×