Sylwia Bomba bez makijażu. „Kiedyś bym się tak nie pokazała”. Gwiazda „Gogglebox” wygląda zupełnie inaczej

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Jak Sylwia Bomba wygląda bez makijażu? Zobacz zdjęcie gwiazdy Gogglebox. Kiedyś nie opublikowałaby takiej fotki w sieci. Różnica jest spora.

Sylwia Bomba zyskała rzeszę fanów dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Obecnie jest jedną z największych gwiazd TTV. Drzemiący w niej potencjał dostrzegła również stacja Polsat, która złożyła jej propozycję nie do odrzucenia. 35-latka nie zastanawiała się zbyt długo. Niemal od razu przyjęła ofertę, czego efektem był udział w Tańcu z Gwiazdami. Mimo że gubiła się w choreografiach i notorycznie myliła kroki, udało jej się uplasować na 4. miejscu w tabeli.

Niedawno występowała także w nowym show stacji TTV – 99. Gra o wszystko, jednak już po pierwszym odcinku spadła na nią ogromna fala krytyki. Wielu uważało, że Bomba za bardzo poczuła w sobie ducha rywalizacji. Zamiast się dobrze bawić, starała się wywalczyć jak najlepszy wynik. Szczególnie nie spodobało się widzom to, że odrzuciła znajomego z GoggleboxMateusza Borkowskiego, który chciał się z nią sparować. Gwiazda uznała, że większe szanse na zwycięstwo będzie miała, wybierając Krzysztofa Ferenca. Sylwia odpadła jednak przed samym finałem.

Sylwia Bomba bez makijażu. Jak wygląda?

Dzięki swojej popularności Sylwia została influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 800 tysięcy osób. Niemal codziennie zdradza tam, co u niej słychać. Tym razem zrobiła odważny krok i pokazała się fanom bez grama makijażu oraz retuszu. Nie ukrywa, że kiedyś byłoby to niemożliwe, żeby pokazała się komukolwiek w takiej odsłonie:

Totalnie no make-up. Kiedyś bym nigdy się tak nie pokazała. Nie wyszłabym nawet z domu – napisała.

W dalszej części swojej wypowiedzi zdradziła, co się zmieniło:

Dzisiaj moja pewność siebie wynika zupełnie z czegoś innego niż makijaż na twarzy. Co nie zmienia faktu, że makijaż uwielbiam.

Na dowód po ponad godzinie pokazała się już w pełnym wizażu:

W makijażu też spoko – podpisała.

Jak Sylwia Bomba wygląda bez makijażu? Zajrzyjcie do naszej galerii.


Sylwia Bomba bez makijażu

Sylwia Bomba bez makijażu

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba | fot. Instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba | fot. Instagram.com/sylwiabomba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×