Sonia Bohosiewicz rozwiodła się z mężem. Intrygujące szczegóły przestały stanowić tajemnicę. Że też byli w stanie tyle ukrywać to przed światem!

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz jest po rozwodzie! Aż trudno uwierzyć, jak długo ukrywała to przed opinią publiczną. Co wiadomo na ten temat?

Sonia Bohosiewicz do zawodu aktora przyuczała się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Debiutowała na deskach teatru. Producenci chętnie angażują ją do filmów i seriali. Rezerwat, Inni ludzie, Diagnoza, 7 uczuć, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Wojna polsko-ruska, Usta Usta, Syberiada polska – to niektóre produkcje z jej udziałem.

W 2008 roku poślubiła Pawła Majewskiego (syna reżysera Janusza Majewskiego). Para doczekała się dwóch synów: Teodora oraz Leonarda. Chłopcy mają dziś odpowiednio po 13 i 10 lat.

Pojawia się prawdziwa odpowiedzialność i to jest cudowne. Przestaje się być człowiekiem tylko dla siebie i zaczyna się dbać o kogoś innego. Poza tym rodzi się ogromna miłość. Każdy rodzic się chyba zgodzi, że te wszystkie poematy, powieści o kochankach, nic nie mówią o miłości. Taka prawdziwa miłość, taka miłość, za którą umiałbyś oddać życie, pojawia się dopiero z dzieckiem – kilka lat przed mówiła o macierzyństwie w wywiadzie dla portalu Onet.pl.

Latem tego roku media zaczęły rozpisywać się o kryzysie w małżeństwie Bohosiewicz i Majewskiego. Dziennikarze zwrócili uwagę na to, że mężczyzna nie pojawia się w social mediach żony, nie jeździ z nią na wakacje i nie uczestniczy w imprezach jej rodziny.

Sonia Bohosiewicz rozwiodła się z mężem

Magazyn Dobry Tydzień przyjrzał się sprawie i ustalił, że Sonia ma za sobą rozwód, który całymi miesiącami ukrywała przed mediami.

Sprawa o rozwód Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego jest zakończona. Wyrok zapadł w czerwcu 2022 r. – redakcja podała w oparciu o komentarz pracownika Sądu Okręgowego w Warszawie.

Zarówno aktorka, jak i jej były partner nie skomentowali doniesień prasy.

Jakie kreacje sceniczne Soni Bohosiewicz zapisały się wam w pamięci?


Sonia Bohosiewicz - Gala Zamknięcia 47. FPFF w Gdyni

Sonia Bohosiewicz - Gala Zamknięcia 47. FPFF w Gdyni

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×