Kajra i Sławomir mają wybuchowe charaktery. W domu dochodzi do niezłych sprzeczek. „Czasami puszczają mi nerwy”

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra to jedno z najpopularniejszych małżeństw w show-biznesie. Para jest ze sobą szczęśliwa, ale zdarzają się między niezłe spiny. Opowiedzieli o domowych awanturach. 

Sławomir i Kajra to małżeństwo, które do show-biznesu weszło prawdziwym szturmem. Zakochani nagrali piosenkę Miłość w Zakopanem, która okazała się wielkim hitem. Stworzyli też nowy nurt muzyki, który nazwali rock-polo. Ich twórczość szybko zyskała sympatię fanów i stali się gwiazdami największego formatu. Nikt już chyba nie wyobraża sobie, aby bez nich odbywały się sylwestrowe imprezy. Od kilku lat regularnie pojawiają się w Zakopanem, gdzie odbywa się organizowany przez Telewizję Polską Sylwester Marzeń z Dwójką.

Imprezę zawsze otwierają swoim przebojem i wprawiają publikę w euforię. Wiadomo, że są parą w życiu prywatnym, ale też razem pracują. Spędzają ze sobą całą dobę, co dla wielu związków jest prawdziwym wyzwaniem. Wiadomo, że nie zawsze spijają sobie z dzióbków. Przy okazji nowego wywiadu opowiedzieli, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami.

Sławomir i Kajra o rozwodzie i kłótniach

Sławomir i Kajra to duet bardzo temperamentny. Małżonkowie upust emocji dają na scenie w czasie występów, ale także w domowym zaciszu. W ostatnim wywiadzie przyznali, że nie raz potłucze się szkło. Kajra nie ukrywała, że w trakcie sprzeczką potrafi rzucić szklanką.

W Sławomira absolutnie nie celuję, ale ściany i to, co na nich wisi, potrafią ucierpieć. Cóż czasami puszczają mi nerwy. Ostatnio pokłóciliśmy się przy montażu teledysku, ponieważ mieliśmy trochę inne wizje, ale na szczęście doszliśmy do porozumienia – mówiła w rozmowie z se.pl.

Sławomir skomentował też pojawiające się na ich temat plotki.

Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci – mówił z przekąsem Sławomir.

Żona wokalisty nie ukrywała, ze różnie między nimi bywało, ale zawsze starają się naprawiać konflikty.

Różnie bywało, ale wychodzimy z założenia, że jak coś się psuje to trzeba to naprawić.

Widać, że pomimo gorącej krwi i temperamentu małżonkowie potrafią rozwiązywać spory.

Sławomir i Kajra o kryzysie w małżeństwie i nie tylko

Sławomir i Kajra przed sylwestrem udzielili wywiadu Jastrząb Post, w którym mówili o kryzysach w pracy i życiu prywatnym. Przyznali, że lubią to, co robią, ale czasami dopada ich zmęczenie.

Czy my wyglądamy kryzysowo? My bardzo lubimy naszą pracę i jeżeli mamy kryzys to tylko ze zmęczenia i że chcielibyśmy odpocząć. Ale jeżeli chodzi o kryzysy związkowy to nie. O tyle, ile jest więcej pracy, to po prostu odpuszczamy wiele rzeczy. My się nie dajemy. Staramy się patrzeć na przeciwności, które się pojawiają na zewnątrz, a tych w środku właściwie nie ma i na pewno ich nie potrzebujemy. U nas w domu jest cisza, spokój i staramy się tak to trzymać.

Sławomir dodał, że są małżeństwem, które zawsze walczy do końca.

My jesteśmy małżeństwem. Walczymy do końca.

To naprawdę piękna postawa!

Jesteście fanami Kajry i Sławomira?


Sławomir i Kajra - premiera sztuki Gra

Sławomir i Kajra - premiera sztuki Gra

Kajra i Sławomir - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Kajra i Sławomir - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×