Szukaj

Gorzej być nie mogło. Polskie gwiazdy zmasakrowały “Shallow”! Za to wykonanie należy się Złota Malina [WIDEO]

Shallow Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Shallow w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

“Najgorsze wykonanie Shallow” – internauci skrytykowali Rafała Szatana i Mateusza Ziółko za ich wersję hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Co można przeczytać w komentarzach pod wideo z występu duetu w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo bawi, wzrusza, a czasami rozczarowuje widzów. W programie przewinęła się cała plejada gwiazd, które brawurowo wcieliły się w największe tuzy sceny muzycznej. Ola Szwed jako Beyonce, Natalia Szroeder w roli Whitney Houston czy Filip Lato odtwarzający Czesława Niemena… to jedne z tych wykonań, które biją rekordy popularności w sieci zdobywając poklask wśród internautów. Sporą oglądalność zanotował także występ Rafała Szatana i Mateusza Ziółko, którzy w premierowym odcinku 11. edycji show Polsatu zaśpiewali cover Shallow. Ciężko go jednak dopisać do wspomnianej listy…

  • To jest masakra. Mam wrażenie, że tu bardziej zależało twórcom programu, aby była taka jednopłciowa dwuznaczna para, niż żeby występ był dobry wokalnie.
  • Nie bardzo rozumiem o co tutaj chodziło. To miała być parodia, albo coś w rodzaju występu kabaretowego?
  • Okropieństwo. Bradley jeszcze okej, ale zniszczyć taką gwiazdę jaką jest Lady Gaga to jest po prostu straszne

To tylko kilka z wielu podobnych komentarzy internautów, jakie można przeczytać pod filmem z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

O ile wokalnie Rafał i Mateusz zaśpiewali czysto i na pewno – zgodnie z regulaminem programu – starali się jak najbardziej zbliżyć barwą swoich głosów do oryginałów, o tyle ciężko dopatrzeć się w nich jakichkolwiek podobieństw do Lady Gagi i Bradleya Coopera.

To jakiś żart? To wygląda jak parodia. Szczególnie wygląda – napisał jeden z internautów.

Występ zebrał także kilka pochlebnych opinii:

  • Przestanie krytykować. To faceci a nie babki. Jak mają wyglądać?
  • Bradleya faktycznie widzę. Lady Gagę trochę mniej 😉
  • Poprawny występ, ale ta Lady Gaga skrzywdzona.
  • Ta Gaga jest bardziej zjarana niż prawdziwa Gaga na tegorocznym Grammy.

Piosenka z filmu Narodziny gwiazdy od miesięcy bije rekordy popularności na świecie. Tylko na YouTube’ie odsłuchano ją prawie 347 milionów razy. 24 lutego Amerykańska Akademia Filmowa nagrodziła jej autorów Oscarem.

Czy poniższy występ jest najgorszym wykonaniem Shallow w internecie? A może fala krytyki jaka spadła na wykonawców jest zupełnie nieuzasadniona?

MAGIA! Niesamowity występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019! Brawom nie było końca [WIDEO]

Lady Gaga koncertowo oszukała Irinę Shayk! Bez ceregieli opowiedziała o chemii między nią a Bradleyem!

Co za głos! Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała „Shallow” Lady Gagi! Ma bardziej widowiskowe futro niż Piasek na Eurowizji! [WIDEO]


Czy lubisz piosenkę “Shallow”?

×