Rolnik szuka żony: Znamy wszystkich kandydatów do nowego sezonu! Najmłodszy ma tylko 23 lata!

rolnik szuka żony

Hitowe show Rolnik szuka żony niedługo powraca na ekrany po przerwie. W nowym sezonie widzowie znów będą mogli podglądać miłosne perypetie uczestników. Kim są kandydaci? Najmłodszy z nich ma tylko 23 lata. Poznajcie pozostałych.

Robert, Jakub, Paweł, Sławomir, Waldemar, Adrian, Sebastian, Seweryn  i Marek. Oto ośmiu kandydatów do nowej edycji programu Rolnik szuka żony. Lany Poniedziałek stał się dniem ich telewizyjnego debiutu.

W „odcinku zero” przybliżono sylwetki bohaterów, którzy mają szansę na pojawienie się w nadchodzących nowych odcinkach. Ostatecznie tylko pięciu dostanie zaproszenie do reality-show, które TVP wyemituje już na jesieni. O tym, kogo finalnie zobaczymy w szóstej edycji, zdecyduje liczba zgłoszeń od zainteresowanych kandydatek.

Jak zgłosić się do programu Rolnik szuka żony?

Jeżeli jesteś zainteresowana (imię kandydata) napisz i wyślij list ze zdjęciem na adres Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121, z dopiskiem (imię kandydata) i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl – głosi komunikat na Facebooku show.

W Poniedziałek Wielkanocny poznaliśmy uczestników Rolnik szuka żony 6. Tradycyjnie przedstawiono wizytówki wszystkich spragnionych miłości mężczyzn, którzy wierzą, że na oczach widzów odnajdą tę jedyną i niczym swoi poprzednicy zwiążą się z nią na resztę życia. W tym sezonie o względy drugiej połówki nie zawalczy żadna kobieta, jest to pierwsza taka sytuacja od trzech lat.

Zajrzyjcie do galerii i poznajcie potencjalnych bohaterów! W podpisie znajdziecie krótką informację na ich temat.

Macie swojego faworyta?

Zobacz: Uczestnicy “Rolnik szuka żony 6” ujawnieni! Sprawdźcie jak wyglądają poszukujący miłości rolnicy! [WIDEO]

Zobacz: Uczestnik programu “Rolnik szuka żony” z dnia na dzień zrzucił 12 kilo! Wygląda znacznie lepiej, a to dopiero początek metamorfozy!

Zobacz: Małgosia z “Rolnika” zachwyca figurą po porodzie! Dumna mama pokazała męża z synem w intymnej sytuacji


Robert - 23 lata, student. Ma 174 centymetry wzrostu, szuka brunetki z silnym charakterem. Niepalącej.Jakub - 42 lata, rolnik, miłośnik samolotów. Lubi podróżować. Szuka szczerej kobiety z podobnymi zainteresowaniami.
Paweł- 30 lat, zapalony wędkarz i ojciec 5-letniego chłopca. Szuka kobiety rodzinnej i czułej.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×