Wirtualna Polska

Strój Roksany Węgiel na Eurowizji 2019 powala na kolana! W telewizji pokazali tylko nudną górę, za to dół… Petarda!

Strój Roksany Węgiel na Eurowizji 2019 powala na kolana! W telewizji pokazali tylko nudną górę, za to dół… Petarda!

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019 w półfinale

Roksana Węgiel była gościem półfinału Eurowizji 2019. Polka promowała dziecięcą wersję konkursu. Na tę okazję włożyła spektakularną kreację, którą widzowie zobaczyli tylko w połowie.

Wirtualna Polska

Półfinał Eurowizji 2019 za nami. Wiemy już, że zespół Tulia odpadł z dalszych rozgrywek, a to oznacza, że nie usłyszymy Fire of love w sobotnim finale. Oprócz występu naszych reprezentantek, podczas wtorkowego konkursu pojawił się jeszcze jeden polski akcent w osobie Roksany Węgiel.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Polska piosenkarka w Izraelu nie tylko osobiście wspierała nasze wokalistki, ale przede wszystkim promowała dziecięcą wersję konkursu, którą wygrała w ubiegłym roku. W tym celu Roksana udzieliła krótkiego wywiadu w green roomie, w którym po angielsku błyskotliwie odpowiedziała na kilka pytań prowadzącej. W kadrze mogliśmy zobaczyć szeroki uśmiech młodej gwiazdy, promienny makijaż z żółtym cieniem na powiekach i jedynie górną część jej stroju, która wyglądała raczej na grzeczną. Okazuje się jednak, że stylizacja Roksany do nudnych nie należała. W całości prezentowała się wręcz imponująco!

Roksana swoimi stylizacjami często chwali się na Instagramie, tak też było w dniu pierwszego półfinału Eurowizji 2019. Artystka opublikowała zdjęcie z garderoby, dzięki czemu wiemy, że podczas swojego wystąpienia przez milionami widzów z całego świata miała na sobie żółty kombinezon, na którzy narzuciła niebieski płaszcz z modnymi w tym sezonie elementami fluorescencyjnymi. Od pasa w dół stylizacja zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 była ozdobiona frywolnie zwisającym grubym pasem z nadrukowanym naspiem „Roxie” – jej pseudonimem artystycznym.

Żałujecie, że Roksana nie zaprezentowała swojego outfitu przed całą Europą w pełnej krasie?

Zobacz: Eurowizja 2019: Modna Roksana Węgiel promuje się w Tel Awiwie! Jest rozchwytywana bardziej niż uczestnicy konkursu!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Eurowizja 2019: Roksana Węgiel zepchnięta na margines! Konkurs jeszcze się nie zaczął, a jest już pierwszy skandal!

Zobacz: Roksana Węgiel niespodziewanie spotkała się z parą prezydencką! Agata Duda dawno nie wyglądała tak pięknie!


Roksana Węgiel na Eurowizji 2019

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kreacja Roksany Węgiel na Eurowizji 2019

Kreacja Roksany Węgiel na Eurowizji 2019

Roksana Węgiel promuje Eurowizję Junior 2019 w Tel Awiwie

Roksana Węgiel promuje Eurowizję Junior 2019 w Tel Awiwie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×