Były partner Weroniki Rosati wypiera się doniesień o przemocy. Z jego ust padły zaskakujące słowa

Weronika Rosati i Robert Śmigielski, przemoc

Weronika Rosati i Robert Śmigielski, przemoc

Robert Śmigielski komentuje wywiad Weroniki Rosati

Weronika Rosati w wywiadzie dla Wysokich obcasów przyznała, że była ofiarą przemocy domowej. Teraz głos postanowił zabrać jej były partner, Robert Śmigielski, który jest ojcem córki aktorki. Co takiego powiedział? 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się rok temu. Chociaż początkowo aktorka na temat zakończenia związku nie wypowiadała się, to w październiku zdobyła się na przełomowe wyznanie – publicznie opowiedziała o samotnym macierzyństwie, zdradziła również, że w trudnym czasie „nie mogła liczyć na wsparcie partnera”. Teraz postanowiła ujawnić jeszcze więcej mrocznych sekretów z jej, wydawać mogłoby się, „bajkowego” życia.

W wywiadzie dla Wysokich obcasów przyznała, że w jej związku była przemoc, której dopuszczał się jej partner. Początkowo była to przemoc słowna, która uderzała ona w psychikę aktorki, a potem za słowami doszło do znęcania się fizycznego:

Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach. O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu. Myślałam: wszyscy powiedzą, że Weronice znów się nie udało, kolejny facet, kolejna porażka! Nie chciałam porażek. Poza tym byłam zakochana, wierzyłam w przemianę.

Weronika, nie chcąc by córeczka była świadkiem tego, co dzieje się w domu, postanowiła odjeść. Kiedy opowiedziała światu swoją historię, murem stanęły za nią inne polskie gwiazdy. W tym m.in. Edyta Górniak, która przyznała, że Rosati ma w sobie niezwykle dużo odwagi:

Kochana moja, serce mi pęka. Nie miałam odwagi przy rozwodzie powiedzieć tyle co Ty. Wspieram i trzymam kciuki za Twoją siłę serca. Pamiętaj jednak aby odzyskiwać wewnętrzny spokój, bo nasze dzieci wszystko czują i się tego boją. Dbaj o zdrowie, bo przewlekły stres je atakuje – zaznaczyła Górniak.

Wywiad Weroniki Rosati postanowił skomentować Robert Śmigielski. Na łamach Faktu przyznał, że nic nie wie o tym, że w sprawie domowej przemocy prowadzona jest sprawa przez policję. Odparł także wszelkie zarzuty:

Dowiaduję się tego od państwa redakcji. Jeśli tak jest, to uważam, że to celowa gra mojej byłej partnerki, by mnie zdyskredytować – przyznał mężczyzna.

Wierzycie w jego słowa?

Weronika Rosati pokazała zdjęcia z romantycznej randki! Nie zabrakło miłosnych wyznań

Weronika Rosati ominęła Oscary 2019, ale pojawiła się na przyjęciu Eltona Johna! Ta kreacja przejdzie do historii!

Oscary 2019 już dzisiaj! Kto z Polski dostał prestiżową nagrodę? Które gwiazdy uczestniczyły w gali? Przypominamy wszystkie historyczne sukcesy naszych rodaków [WIDEO + GALERIA]


Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się

Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się

Wspólne zakupy Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego

Wspólne zakupy Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w centrum handlowym

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w centrum handlowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×