Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Margaret, Ania Wyszkoni, Paulina Sykut, Natalia Szroeder
Kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Margaret, Ania Wyszkoni, Paulina Sykut, Natalia Szroeder

Kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Margaret, Ania Wyszkoni, Paulina...

Kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Margaret,...

Gwiazdy pokazały swoje mamy z okazji Dnia Matki: Maja Ostaszewska, Omena Mensah, Joanna Moro, Beata Tadla
Gwiazdy pokazały swoje mamy z okazji Dnia Matki: Maja Ostaszewska, Omena Mensah, Joanna Moro, Beata Tadla

Gwiazdy pokazały swoje mamy z okazji Dnia Matki: Maja Ostaszewska, Omena...

Gwiazdy pokazały swoje mamy z okazji Dnia Matki:...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania!...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Eurowizja 2017: Rafał Brzozowski wygwizdany na preselekcjach. Nie wytrzymał i ostro odpowiedział. Ocenił też wygraną Kasi Moś

Rafał Brzozowski wygwizdany na Eurowizji 2017


Rafał Brzozowski o wygwizdaniu na Eurowizji 2017

Preselekcje do Eurowizji 2017 za nami. Wygrała Kasia Moś, która ostatecznie pokonała Rafała Brzozowskiego. Wysoki wynik wokalisty nie ucieszył fanów konkursu, którzy oglądali koncert na żywo w studiu TVP. Publiczność zaczęła gwizdać, gdy okazało się, że widzowie i jury wysoko ocenili piosenkę Sky Over Europe. Na reakcję ze strony wokalisty nie musieliśmy długo czekać.

Na Facebooku Brzozowskiego pojawił się wpis z gratulacjami dla zwyciężczyni i komentarzem w sprawie skandalu:

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie mile słowa i bardzo dużą ilość głosów. Dzięki Wam zająłem bardzo wysokie 2 miejsce. Gratuluję Kasi Moś zwycięstwa i życzę powodzenia w Kijowie. Pozostał mi tylko mały niesmak w zachowaniu niektórych osób podczas koncertu i wyników. Szkoda, że nie można czasem z szacunkiem dla innych rywalizować. Gratuluję pozostałym artystom świetnych występów i jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za głosy i wsparcie. Jest 2 miejsce więc cieszę się bardzo . Wszystkiego dobrego!

Rafał Brzozowski nie jest pierwszym wygwizdanym na preselekcjach artystą. W 2008 roku z podobną presją ze strony publiczności spotkała się Natasza Urbańska. Zdenerwowana gwiazda odpowiedziała na zaczepki pokazując język. Rafał do końca zachował klasę i nie zdecydował się na równie ostry gest.

Czy publiczność przesadziła gwiżdżąc na Brzozowskiego? W końcu każdy miał prawo ocenić jego piosenkę tak jak chciał.

Zobacz: Kasia Moś na Eurowizję 2017 z Polski! Wygrała u jury, a w głosowaniu publiczności przegrała tylko z… [PEŁNE WYNIKI]

Rafał Brzozowski komentuje wygwizdanie przez publiczność

Rafał Brzozowski komentuje wygwizdanie przez publiczność

Rafał Brzozowski wygwizdany na preselekcjach

Rafał Brzozowski wygwizdany na preselekcjach

Rafał Brzozowski odpowiada na zachowanie publiczności

Rafał Brzozowski odpowiada na zachowanie publiczności

Kto powinien wygrać preselekcje na Eurowizję 2017?Komentarzy: 22


Gość | 23 lutego 2017, 10:37

rafał na tych preselekcjach też wyśmiewał sie z innych uczestników, on ma do wszystkich pogardę, takiego bufona i narcyza jak on dawno na świecie nie było, niech się cieszy że go nie obrzucono jajami


Gość | 22 lutego 2017, 01:10

brzozowski wyzywał publiczność od k… i innych najgorszych , to co się dziwi że go wygwizdano, widocznie sam sie o to prosił, jak już wszedł na teren tv to z arogancją i pogardą odnosił się do fanów innych startujących w konkursie. był pewny swego bo mógł liczyć na wysokie punkty od jury-po znajomości-na dużą ilość głosujących fanów, bo nikt z startujących nie miał tak dużej liczby fanów jak on i uważał że jego wygrana to tylko formalność, a tu się przeliczył jak pewna panienka w tamtym roku, też już miała przesądzoną wygraną, przy takiej liczbie fanów, był nawet artykuł że przegrała dwa razy bo już miała obiecane ze pojedzie na eurowizję, a tu się okazało że ludzie zagłosowali na głos i talent plus piosenkę, ona tylko miała piosenkę a głosu i talentu jej brakło. to samo to rafał z denną piosenką i marnym głosem myslał ze przescignie kasię i się przeliczył


Gość | 20 lutego 2017, 19:26

Michał nie dościgniony wszyscy daleko za nim,bez obrazy.


Monika | 20 lutego 2017, 15:12

Zapomniał Pan Brzozowski jak się wobec Michała Szpaka zachowywał. A teraz biedactwo zniesmaczone reakcją publiczności. Niestety, Panie Rafale- klasy to Pan nie ma. Może wbije Pan sobie wreszcie do głowy powiedzenie „nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”. Gdzie był ten szacunek do człowieka i artysty, gdy kilka lat temu wyśmiewałeś Michała?


JW | 20 lutego 2017, 11:39

Pięknie zaśpiewana piosenka. Magiczny głos.


Gość | 20 lutego 2017, 11:02

Mnie żaden utwór nie zachwycił poza wykonaniem Michała Szpaka i to Michał powinien startować w preselekcjach .Żaden z tych artystów nie miał tak pięknego utworu jakim może poszczycić się Michał .


Gość | 20 lutego 2017, 09:35

Może choć to uzmysłowi mu, że nie ma co zadzierac nosa i że układziki nie zawsze dają wygraną!


Gość | 20 lutego 2017, 09:33

Nie wiem jakim cudem ten Brzozowski dostał tyle punktów, ktos albo nie imie liczyć, albo zadziałało cos innego


Gość | 20 lutego 2017, 09:32

Wieczór stracony, nie było kogo słuchać. Dobrze, że choć Michał Szpak dotarł i jeszcze raz udowodnił, że to nie przypadek, że wygrał w tamtym roku. Pokłon dla Michała, a reszta niestety uczyc się!


Gość | 20 lutego 2017, 09:30

Brzozowki wygwizdany – no i dorze, dzie sie pchał, ma sie za co o kogo. Ogólnie poziom preselekcji w tym roku był tak niski ze szkoda gadać. Tylko Michał Szpak uratował ten wieczór i pokazał jak się spiewa/


LUCIA | 20 lutego 2017, 09:04

Cała preselekcja to dla mnie żenada !!!!!! głosy maja dobre a piosenki dobrej nikt nie potrafi napisać. Szkoda, że nasz ,,Szpaczek” nie może znowu wystartować, Kasia Moś nawet do puli finałowej się nie dostanie, znowu kompromitacja…..


Gość wyspiara | 20 lutego 2017, 02:01

Nie te włosy , nie te oczy nie ta piosenka i nie ten…. głos.


Ewka | 19 lutego 2017, 19:12

W zeszłym roku tak faworyzowali Margaret. Jeszcze preselekcji nie wygrała, a już obstawiali, że wygra Eurowizję. W tym roku Brzozowski. Powinna być zdrowa rywalizacja i wszyscy powinni mieć jednakowe szanse! Kasia zasłużenie wygrała, obstawiałam jeszcze Carmell, podobała mi się też Nizińska.


ula | 19 lutego 2017, 11:59

do Victorii god.11.05.Też pamiętam jak potraktował Michała Szpaka


Gość | 19 lutego 2017, 11:45

brzozowski jak sie zachował: chwilę później rzucał w nas wyzwiskami pyskując, że jesteśmy pojechani, że k urwy i spierd alać. Pokazywał palcami jak na podwórku. Mam nadzieję, że ktoś to nagrał…


Gość | 19 lutego 2017, 11:20

Napewno nie bylo tak jak piszecie po powiedzial kilka nieladnych slow do publicznosci


Victoria | 19 lutego 2017, 11:05

Jego piosenka była najgorsza na tą samą modłę co i inne jego „utwory”. A tekst „Szkoda, że nie można czasem z szacunkiem dla innych rywalizować” – jest śmieszny, bo ten pan zapomniał jak sam nie potrafi rywalizować z klasą i pozwalał sobie przed laty na złośliwości w pewnym programie w stosunku do kogoś innego.


Gość Ella | 19 lutego 2017, 10:56

Powinna wygrać Isabell Otrębus .ładna piosenka z pazurem . Brzozowski to beznadzieja . Słabo widzę ,żeby piosenka Kasi Mos zrobiła furorę na Eurowizji . Tego co osiągnął Michał Szpak trudno będzie powtórzyć niestety !


Gość | 19 lutego 2017, 10:55

Słyszałam to buczenie i wcale się nie dziwię może teraz zacznie szanować innych artystów i to go w końcu nauczy pokory,niech się tego wszystkiego uczy od Michała Szpaka bo to on jest artysta nr 1


jurorka priv. | 19 lutego 2017, 04:43

Publiczność miała rację .Pisenka Brzozy okropna , zasługiwała na ostatnie mejsce. Wypowiedziałam się na ten temat wczoraj typując :
Nr1. Isabell Otrębus albo Kaśkę Moś, a Nr 2. Cudowną Carmell.


Gość | 19 lutego 2017, 02:59

publiczność miała rację, bo brzozowski ma przerośnięte ego, mierny głos i najgorszą piosenkę, a był najbardziej faworyzowaną osobą w konkursie i absolutnie nie zasługiwał na 2 miejsce.


Gość | 19 lutego 2017, 02:42

ta piosenka jest beznadziejna, jak z 81


Dodaj komentarz
×