Radek Majdan pokazał, jak zajmuje się synem. Fani doszukali się pierwszego podobieństwa: „Nie do podrobienia”

Radek Majdan z synem

Radek Majdan z synem

Radosław Majdan spełnił marzenie o synu. Na Instagramie pokazał, jak zajmuje się noworodkiem. Internauci są zachwyceni. Oprócz komplementów piszą także o ogromnym podobieństwie, jakie łączy piłkarza z dzieckiem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przez ponad trzy lata starali się za pomocą metody in vitro o potomka. W końcu, gdy 15 grudnia do mediów trafiła informacja o tym, że prezenterka TVN-u jest w trzeciej ciąży, cała Polska zaczęła śledzić informacje o jej stanie.

Henio przyszedł na świat w środę 10 czerwca o 6.35. Zachwycony ojciec podzielił się tym faktem na Instagramie:

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO

Pierwsze zdjęcia Henia pojawiły się w sieci jeszcze tego samego dnia. W czwartek były piłkarz zaprosił swoich przyjaciół na tak zwane pępkowe. Radek Majdan za zdrowie swojego synka pił w towarzystwie m.in. Tomasza Iwana, tancerza Rafała Maseraka, stylistę fryzur Kajetana Górę i mistrza kuchni Roberta Sowy.

Po imprezie młody ojciec podziękował wszystkim uczestnikom imprezy:

Moi drodzy bardzo Wam dziękuje za tyle ciepłych słów, życzeń gratulacji i ze dzieliliście ze mną ten niezwykly dla Nas czas. Bardzo dziękuje również moim gościom z Pępkowego, za tak pozytywną energię, niewiarygodną atmosferę i niezapomniany wieczór, który uczcił narodziny mojego synka. MajdanHeniuMajdan – napisał.

Radosław Majdan z synem. Tak spełnia się w roli ojca

Małgorzata Rozenek zdradziła, że Radek bardzo angażuje się w pomoc przy opiece syna. Zdradza, że po nakarmieniu przez nią synka, tatuś przejmuje go i nosi, aż ten zaśnie. Zdarza się także, że Radosław tuli niemowlaka również nad ranem, gdy Henio nie może spać. Bywa, że trwa to nawet dwie godziny.

Kocham ich bardzo i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony – napisała Małgorzata.

Na najnowszych zdjęciach widać, że miłość Radka do Henia jest przeogromna.

Moja wielka miłość – podpisał fotki młody ojciec.

A co na to fani?

  • Piękny widok, samo szczęście.
  • Cudnie wyglądacie.
  • Wzruszająca ta miłość.

Fani doszukali się pierwszego podobieństwa syna do ojca:

Macie identyczne uszka, jakby od jednej sztancy. No cudo, nie do podrobienia.

Czy was też ta ojcowska miłość wzrusza?


Radosław Majdan z synem

Radosław Majdan z synem

Radosław Majdan z synem

Radosław Majdan z synem

Radosław Majdan z synem

Radosław Majdan z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×