Przemek Kossakowski zadrwił z Martyny Wojciechowskiej w swojej nowej książce. Po tym, co napisał zrobi jej się przykro

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski napisał nową książkę, w której znalazł się kontrowersyjny fragment. Po tych słowach Martynie Wojciechowskiej może zrobić się naprawdę przykro. To przytyk w stronę byłej żony?

Martyna Wojciechowska ma za sobą rozwód z Przemkiem Kossakowskim. Przez kilka lat wydawali się być jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Na samym  początku trzymali relację z dala od mediów, lecz z czasem przestali ukrywać, że łączy ich coś więcej i zaczęli pojawiać się razem na salonach. Zbliżyła ich wspólna pasja, czyli miłość do podróży i ogromna wrażliwość na los drugiego człowieka.

Po ponad dwóch latach związku zdecydowali się na ślub. Ceremonię do ostatniej chwili trzymali w sekrecie i dopiero podróżnik pochwalił się w sieci pierwszym zdjęciem z żoną. Szczęście małżonków nie trwało jednak zbyt długo. Po czasie okazało się, że minęły zaledwie trzy miesiące od kameralnej ceremonii, gdy Przemek postanowił wyprowadzić się od żony:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi – napisała Martyna w social mediach.

Przemysław Kossakowski wbija szpilę Martynie Wojciechowskiej w swojej nowej książce

Małżeństwo Przemka i Martyny zakończyło się rozwodem z winy Kossakowskiego. Byli zakochani od kilku miesięcy nie są już formalnie mężem i żoną. Co ciekawe każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo także w sferze zawodowej. Obydwoje zrezygnowali z też z pracy w telewizji. Program Martyny Kobieta na krańcu świata jak na razie zniknął z ramówki TVN. Gwiazda skupiła się przede wszystkim na swojej fundacji.

Przemek natomiast wydał niedawno książkę Drobna nieuważność, w której zdaje się wbijać szpilę byłej żonie.

Na żywo opublikowało cytat z jego publikacji, w którym trudno nie dostrzec nawiązania do programu, który Martyna prowadziła przez ponad dekadę, a także do niej samej:

Najciekawsze historie to te opowiedziane przez zwykłych ludzi, a nie przez osoby sławne, medialne i znane z gazet. Żeby usłyszeć taką historię, nie trzeba jechać na koniec świata – można przeczytać we fragmencie książki.

Trzeba przyznać, że Martynie może zrobić się przykro po tym, jak sięgnie po książkę byłego męża.


Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×