Szukaj

Nowe kulisy rozstania pary ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Imponujące, co Oliwia zrobiła dla Łukasza

Oliwia Ciesiółka, Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka, Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta znani z programu Ślub od pierwszego wejrzenia postanowili wziąć rozwód. Czy małżonkowie żałują swojego udziału w show?

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów telewizyjnych w Polsce. Jest to swego rodzaju eksperyment społeczny. Uczestnicy tego reality-show godzą się na to, aby powiedzieć tak zupełnie nieznajomej osobie. Swojego partnera poznają dopiero, stając przed urzędnikiem w celu wypowiedzenia słów przysięgi małżeńskiej. Nie brakuje jednak osób, które chcą w taki sposób poznać swoją drugą połówkę i rozpocząć z nią nowe życie.

W ostatnim z emitowanych odcinków małżonkowie muszą zadeklarować, czy biorą rozwód, czy zamierzają walczyć o swoją relację. Wiele par chce odwołać przysięgę, ale są też tacy, których trafiła strzała amora. Wśród nich byli między innymi Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Między tą dwójką niemal od razu zaiskrzyło. Wydawało się, że są wyjątkowo dobraną parą, a widzowie chętnie śledzili ich losy także po zakończeniu show.

Rozstanie Oliwii i Łukasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia. Nowe kulisy

Niedługo po zakończeniu programu małżonkowie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Kilka miesięcy temu urodził się ich syn Franek. Widać było, że ich uczucie ma się doskonale i planują wspólną przyszłość. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiało się mnóstwo wspólnych zdjęć, a w opisach zapewniali o swojej miłości.

Przekonałem się, że Oliwia jest wspaniałą osobą: czułą, troskliwą, która jak lwica walczy, by między nami nie było żadnych niedomówień  – wyznał Łukasz pół roku temu na Instagramie.

Kilka tygodni temu ich fani przeżyli prawdziwy szok. Oliwia za pomocą Instagrama poinformowała o rozstaniu. Małżonkowie mieli do samego końca walczyć o swoje uczucia i nie chcieli się tak łatwo poddawać:

Ludzie nie mają pojęcia, z czym Oliwia i Łukasz się mierzyli, bo prawdziwe życie nie toczy się w mediach społecznościowych – mówi „Party” znajomy pary.

Niestety Łukasz nie chce komentować rozstania, a wszystko pozostawił w rękach niedługo byłej już żony:

Nie chce się do tego odnosić. Ustaliliśmy, że Oliwia wyda oświadczenie i będzie to jedyny komentarz w tej sprawie – podsumowuje Kuchta.

Jak zapewnia informator magazynu Party Oliwia i Łukasz nie żałują swojego udziału w programie:

Odebrali ogromną lekcję życia, ale mają też wspaniałego synka. Starają się, żeby Łukasz jak najczęściej widywał się z Frankiem.

Byli małżonkowie nadal chcą utrzymywać ze sobą dobre relacje, ze względu na swojego synka. Jak czytamy w dwutygodniku, to właśnie dlatego Oliwia nie decyduje się na przeprowadzkę do rodzinnego Gdańska, ale ma zamiar zostać w Katowicach, gdzie do tej pory mieszkała z mężem. Dość imponująca decyzja.


Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×