Szukaj

Joanna Liszowska nie powiedziała ani słowa nt. rozwodu. Za to jej były mąż właśnie udzielił wywiadu

Joanna Liszowska konsekwentnie nie komentuje życia prywatnego. Zupełnie inaczej jest w przypadku jej byłego męża. Ola Serneke udzielił wywiadu szwedzkiej prasie, w której opowiedział co nieco na temat córek.
Ola Serneke, Joanna Liszowska

Ola Serneke, Joanna Liszowska

Joanna Liszowska na urlop wybrała się tylko z dziewczynkami, gdyż aktualnie jest już po rozwodzie ze swoim mężem, szwedzkim milionerem Olą Serneke. Gwiazda nie należy do osób, które dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami. Jednak, aby uciszyć wszelkie plotki na ten temat, zdecydowała się zamieścić krótkie oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe opublikowała je na rok po rozwodzie. Oto co napisała:

Oto naga PRAWDA:Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE(w Szwecji)z daleka od wścibskich oczu i uszu.Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej,życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki.
Życie dawno potoczyło się dalej.No scandal, No fight, No comments.
Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.Dziękujemy.

Małżeństwo Joanny Liszowskiej i Oli Serneke

Joanna Liszowska i Ola Serneke – właściciel Sefa Bygg & Konsult AB, poznali się w 2009 roku. Dość szybko zdecydowali się na ślub, bo już po roku znajomości. Odbył się on w Katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Jako para małżonków swoje życie dzielili pomiędzy dwa domy – w Szwecji i Polsce. Joanna i Ola doczekali się dwóch córek: Stelli i Emmy. Po rozwodzie wspólnie ustalili, w jaki sposób będą sprawować nad nimi opiekę.

Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Ola Serneke o relacji z Joanną Liszowską

Pomimo rozwodu, para byłych małżonków utrzymuje ze sobą dobre relacje. Rozstali się w zgodzie i razem decydują o ich wychowaniu. Ola zapytany w szwedzkich mediach o stosunki panujące w rodzinie odpowiada:

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy skupić się na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi.

Na pytanie o powód rozwodu wyjaśnia:

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi za wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich.

Jednak pomimo rozwodu, szwedzki przedsiębiorca nadal aktywnie bierze udział w wychowaniu wspólnych dzieci. Zarówno on jak i Joanna wiedzą jak ważne jest dawanie im wsparcie i miłości. Bardzo często się spotykają i czują się dobrze w swoim towarzystwie. Widać to było podczas zawodów tańca, na które wybrali się wspólnie, by kibicować ich córce Emmie. Ich postawa powinna być przykładem dla wszystkich.


Suknia ślubna: projekt Joanna Liszowska, wykonanie Anna Zeman. Joanna Liszowska i Ola Serneke. Ślub w 2010 r. (fot. ONS)

Suknia ślubna: projekt Joanna Liszowska, wykonanie Anna Zeman. Joanna Liszowska i Ola Serneke. Ślub w 2010 r. (fot. ONS)

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×