Joanna Liszowska nie powiedziała ani słowa nt. rozwodu. Za to jej były mąż przerwał milczenie

Ola Serneke, Joanna Liszowska

Ola Serneke, Joanna Liszowska

Joanna Liszowska konsekwentnie nie komentuje życia prywatnego. Zupełnie inaczej jest w przypadku jej byłego męża. Ola Serneke udzielił wywiadu szwedzkiej prasie, w której opowiedział co nieco na temat córek.

Joanna Liszowska  jest po rozwodzie ze swoim mężem, szwedzkim milionerem Olą Serneke. Gwiazda nie należy do osób, które dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami. Jednak, aby uciszyć wszelkie plotki na ten temat, zdecydowała się zamieścić krótkie oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe opublikowała je na rok po rozwodzie w 2020 roku. Oto co napisała:

Oto naga PRAWDA:Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE(w Szwecji)z daleka od wścibskich oczu i uszu.Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej,życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki.
Życie dawno potoczyło się dalej.No scandal, No fight, No comments.
Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.Dziękujemy.

Małżeństwo Joanny Liszowskiej i Oli Serneke

Joanna Liszowska i Ola Serneke – właściciel Sefa Bygg & Konsult AB, poznali się w 2009 roku. Dość szybko zdecydowali się na ślub, bo już po roku znajomości. Odbył się on w Katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Jako para małżonków swoje życie dzielili pomiędzy dwa domy – w Szwecji i Polsce. Joanna i Ola doczekali się dwóch córek: Stelli i Emmy. Po rozwodzie wspólnie ustalili, w jaki sposób będą sprawować nad nimi opiekę.

Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Ola Serneke o relacji z Joanną Liszowską

Pomimo rozwodu, para byłych małżonków utrzymuje ze sobą dobre relacje. Rozstali się w zgodzie i razem decydują o ich wychowaniu. Ola zapytany w szwedzkich mediach o stosunki panujące w rodzinie odpowiada:

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy skupić się na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi.

Na pytanie o powód rozwodu wyjaśnia:

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi za wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich.

Jednak pomimo rozwodu, szwedzki przedsiębiorca nadal aktywnie bierze udział w wychowaniu wspólnych dzieci. Zarówno on jak i Joanna wiedzą jak ważne jest dawanie im wsparcie i miłości. Bardzo często się spotykają i czują się dobrze w swoim towarzystwie. Widać to było podczas zawodów tańca, na które wybrali się wspólnie, by kibicować ich córce Emmie. Ich postawa powinna być przykładem dla wszystkich.


Suknia ślubna: projekt Joanna Liszowska, wykonanie Anna Zeman. Joanna Liszowska i Ola Serneke. Ślub w 2010 r. (fot. ONS)

Suknia ślubna: projekt Joanna Liszowska, wykonanie Anna Zeman. Joanna Liszowska i Ola Serneke. Ślub w 2010 r. (fot. ONS)

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Komentarze

 • Gość pisze:

  Inni znani powinni brać z nich przykład

 • Gina pisze:

  Aska nie umiała się zdecydować i być przy mężu wiedząc czym się zajmuje i gdzie musi spędzać większość czasu. Ale myślę że on zdradził aske zasłaniając się praca wiadomo związki na odległość nigdy się nie sprawdzają, wiem z własnego doświadczenia że wychodząc za mąż za faceta czy polska czy obcokrajowca trzeba się na coś zdecydować I być albo z mężem i oczy mężu albo na starcie sobie odpuścić i zrezygnować z jego.

 • Gość pisze:

  Związki na odległość niestety nie sprawdzają się

 • Szwedka pisze:

  Piekna kobieta, szkoda ze tak sie potoczylo jej zycie ale badzmy dobrej mysli ze Ola i Joanna nie zawioda corek. W malzenstwie musi byc rownowaga i rozumie Joanne, ze czula sie czesto samotna bo maz ciezko pracowal.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×