Natalia Oreiro pokazała swojego słodkiego 6-letniego synka! Sama pozuje bez grama makijażu!

Natalia Oreiro bez makijażu pozuje z synem

Natalia Oreiro jest popularną aktorką oraz piosenkarką pochodzącą z Urugwaju. Artystka sprzedała na całym świecie ponad 11 milionów egzemplarzy swoich płyt. Swoją karierę zaczęła od udziału w reklamach telewizyjnych, w których zachwalała tampony. Następnie pokazała się znanym serialu Inconquistable corazon. Od tego czasu Oreiro stała się znana na całym świecie aktorką.

Nakręciła również przebojowy obraz kinowy Un Argentino en New York, w którym zagrała gwiazdę muzyki latynoamerykańskiej. Po tej muzycznej przygodzie Natalia zapragnęła zostać piosenkarką. Zaczęła wydawać swoje płyty, którymi szturmem zdobyła zagraniczne listy przebojów.

W Polsce fani kojarzą piękną Natalię przede wszystkim z roli aktorskiej w hicie serialowym Zbuntowany anioł, emitowanym w Polsacie. Prywatnie gwiazda jest żoną Ricardo Mollo, z którym ma 6-letniego synka – Merlína Mollo Oreiro. Natalia rzadko pokazuje swoją rodzinę, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Na jej profilu pojawiła się śliczna fotka, na której aktorka pozuje ze swoim dzieckiem.

Dodatkową atrakcją dla jej fanów jest fakt, że ich 41-letnia idolka pozuje bez grama makijażu! W takim anturażu trudno dostrzec w niej światową gwiazdę filmową! Wygląda zupełnie inaczej, choć nadal pięknie. Sami zobaczcie.

Dla 40-letniej Natalii Oreiro czas zatrzymał się w miejscu! Nawet bez makijażu wygląda jak boska Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”!

40-letnia Natalia Oreiro wrzuciła nagie zdjęcie z łazienki! Ma ciało bogini i na pierwszy rzut oka wygląda jak gwiazda TVN

Seksowna Natalia Oreiro zapragnęła odmiany! Obcięła swoje piękne włosy i już nie przypomina zbuntowanego anioła!


Natalia Oreiro bez makijażu z 6 letnim synkiem

Natalia Oreiro bez makijażu z 6 letnim synkiem

Natalia Oreiro w reklamie kosmetyków do koloryzacji włosów

Natalia Oreiro w reklamie kosmetyków do koloryzacji włosów

Natalia Oreiro w krótkich włosach

Natalia Oreiro w krótkich włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×