Gwiazdy wspierają Monikę Mrozowską. Opisała niezwykle trudne chwile przez jakie musiała przejść: „Między poczuciem szczęścia a bagna jest cienka granica”

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska pokazała na Instagramie nowe zdjęcie dzieci. W opisie napisała o smutku i trudnych momentach. Zdradziła, jak sobie z nimi radzi. 

Monika Mrozowska na początku tego roku dołączyła do grona mam. Powitała na świecie Lucka, o czym w social mediach poinformował partner aktorki, który podzielił się pierwszymi zdjęciami syna. Od tego momentu gwiazda co jakiś czas udostępnia zdjęcia, na których pojawia się chłopczyk. Tak jak w połowie marca, gdy pochwaliła się rodzinnym spotkaniem, na które zabrała synka. Przy okazji pokazała mamę. Podobieństwo między paniami widać gołym okiem.

Monika Mrozowska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Mrozowska w niedzielę dodała nowy post na Instagramie. Tym razem pokazała swoje dzieci – Jagodę, która opiekuje się najmłodszym bratem. Na twarzy dziewczynki gości szeroki uśmiech. Aktorka w opisie zdradziła, że chociaż na jej profilu dominują radosne chwile, nie oznacza to, że w jej życiu nie brakuje trudnych sytuacji. Podkreśla jednak, że będzie się kurczowo trzymać dobrych wspomnień:

To nie jest wcale tak, że w moim życiu nie dzieje się nic złego, smutnego, strasznego, dołującego… Dzieje się… Ale to ode mnie zależy, czy zacznę wpadać w tę czarną dziurę przygnębienia, nakręcać się, karmić żalem, czy KAŻDEGO DNIA będę chwytać się ( czasami desperacko) tych momentów, które są dobre…

Aktorka w dalszej części wpisu zdradziła, że wie, iż w życiu zdarzają się gorsze sytuacje. Szybko staje na nogi dzięki wspomnieniom takich momentów, jakie uchwyciła na zdjęciu:

Z doświadczenia wiem, że niestety między poczuciem totalnego SZCZĘŚCIA , a totalnego BAGNA jest baaaaardzo cieniutka granica. Bardzo. Wystarczy, że wydarzy się coś, na co totalnie nie byliśmy przygotowani. Coś, co wyrzuci nas daleko na out wymoszczonej strefy komfortu… Niektórzy nie mają wtedy siły, żeby do niej wrócić. A mnie dają kopa w tyłek takie obrazki… i cały album podobnych, zapisanych na twardym dysku… Dobrej niedzieli moi drodzy! Ja z młodym przy cycku, wracam do czytania…

Internauci, wśród których są też znane osoby, nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach zachwycają się zdjęciem i podkreślają, że ten wpis ich poruszył:

 • Anna Wendzikowska: Klimacik, ściskam was.
 • Agnieszka Mielczarek: Dokładnie jest tak jak mówisz , zdrowe ciało i umysł potrafią się odbić to połączenie rezyliencji z którą w dużej mierze się rodzimy ale można ją wypracować i zdrowo reagującego ciała i umysłu, kiedy po wypłakaniu się poprostu czujemy ulgę i siłę by zakasać rękawy. Monia dziękujmy Bogu ze to mamy, a Tobie trzeba dziękować że tak pięknie się tu tym dzielisz z dziewczynami, bo dzięki Tobie instagram to nie pocztówka z Meksyku czy Zanzi..
 • Justyna Kozłowska: Ale cudne zdjęcie.
 • Piękne zdjęcie. Wszystkiego najlepszego.
 • Zazdroszczę pani tej pogody ducha. Życzę wszystkiego dobrego.
 • Pieknej niedzieli Pani Moniko. Pięknie to Pani opisała.

Trudno się nie zgodzić z fanami Moniki. Ten post jest naprawdę pięknie napisany.


Monika Mrozowska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Monika Mrozowska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Monika Mrozowska z mamą i bratową

Monika Mrozowska z mamą i bratową

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pamięyasz ktore dziecko z ktorym fa

  Pamiętasz ktore dziecko z którym facetem masz?

 • Gość Aka pisze:

  Durny artykuł o niczym , na podstawie kilku zdjęć z instagrama . I te wasze „gwiazdy” – śmiechu warte .

 • Gość pisze:

  Monika jak mozna byc dzczęsliwą mając czworo dzieci kazde z innym?zastanow się dziewczyno co ty robisz młódką juz nie jestes czasu przez macierzynstwo nie zatrzymasz!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  szukała szczęścia w macierzyństwie nie będąc szczęśliwa sama ze sobą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×