Monika Mrozowska pochwaliła się mamą i bratową. Podobieństwo widać gołym okiem

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje m.in. z mamą i bratową. Internauci są zachwyceni podobieństwem, jakie łączy panie. 

Monika Mrozowska po raz czwarty została mamą. Chociaż przez kilka miesięcy ciąży ukrywała swój stan, a gdy publikowała zdjęcia, to kadrowała je tak, by nie było widać krągłości, w pewnym momencie przestała je chować. Od momentu, w którym Lucjan pojawił się na świecie, dzieli się z mamami różnymi ciekawymi radami.

Tak jak pod koniec lutego, gdy pochwaliła się sesją zdjęciową z synkiem. W opisie zdradziła patent, na karmienie dziecka w nocy. Po raz pierwszy zastosowała go przy najstarszej córce. Od tego momentu praktykowała go przy wszystkich swoich pociechach. Ujawniła, że karmi dziecko w półśnie, dzięki czemu rano budzi się zregenerowana i wypoczęta:

Położyłam Karolinę na moim łóżku obok siebie. W półśnie nakarmiłam ją na leżąco kilka razy w nocy, ale… obudziłam się stosunkowo wyspana i zregenerowana. Ten sam „patent” działał przez cały okres karmienia piersią WSZYSTKICH dzieci. Spanie z dzieckiem, w jednym łóżku, karmienie przez sen (i mój, i dziecka) wtedy gdy wyczuwałam kręcenie się „z głodu” tuż obok mnie, brak odbijania (dzieci jadły na tyle spokojnie i były do piersi przystawiane tak szybko, że nie płakały i nie łykały powietrza) i… poczucie bliskości.

Monika Mrozowska pokazała mamę i bratową. Jak wyglądają?

Mrozowska w sobotę opublikowała zdjęcia, które powstały przy okazji wizyty u jej mamy, Bożeny. Mama aktorki w sobotę świętowała imieniny. Z tej okazji odwiedzili ją bliscy. Oprócz Moniki, która pojawiła się w towarzystwie synów, przybył także brat Mrozowskiej, Tomasz i jego ukochana Marta.

Aktorka wrzuciła do sieci kilka rodzinnych fotografii. Jedną, na której pozuje w towarzystwie mamy, bratowej oraz dzieci, udostępniła na swoim profilu. Maluch, który siedział na kolanach babci, się rozpłakał. Na twarzach kolejnych osób gościł uśmiech. Widać też jak na dłoni, że panie są bardzo do siebie podobne.

Aktorka w opisie zdradziła, że to zdjęcie oddaje to, jak czasami wygląda jej życie. Podkreśliła, że nigdy nie jest idealnie, ale zawsze na pierwszym planie jest szukanie szczęścia w każdej sytuacji:

13.03 imieniny mojej mamy. To zdjęcie dokładnie oddaje to, jak wygląda moje życie… Przede wszystkim NIGDY nie jest idealnie. Jest w nim trochę krzyku, niezadowolenia, smutku…czasami czegoś lub kogoś brakuje… Ale… zawsze na pierwszym planie jest … szukanie szczęścia w każdej najdrobniejszej rzeczy i sytuacji. To jest czasami piekielnie trudne… A nawet trudne aż do bólu… bo jak znaleźć dobre strony w sytuacjach, które wydają się beznadziejne? Dziś było łatwo. Byli oni, była beza i … była spokojna podróż powrotna do domu.

Internauci w komentarzach zachwycają się wpisem.

  • A ja lubię takie” niepozowane” zdjęcia są najlepsze. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego dla mamy.
  • Takie jest życie…raz lepsze, raz gorsze chwile, ale najważniejsze w tych chwilach znaleźć Wdzięczność za wszystko, co się dostaje od Losu…W każdej chwili dziękujemy, choć nie rozumiemy.
  • Piękna, dzielna, mądra, dobra, zdolna to Pani. Czas jest sprzymierzeńcem Pani.

To jednak nie koniec niepozowanych zdjęć, jakie pojawiły się na Instagramie Moniki. Kolejne udostępniła na Instastory. Tam, oprócz mamy i bratowej, pojawia się też brat aktorki, Tomasz. Trzeba przyznać, że każda z fotografii jest zachwycająca.


Monika Mrozowska z mamą i bratową

Monika Mrozowska z mamą i bratową

Monika Mrozowska pokazała rodzinne zdjęcia

Monika Mrozowska pokazała rodzinne zdjęcia

Monika Mrozowska pokazała rodzinne zdjęcia

Monika Mrozowska pokazała rodzinne zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×