Misiek Koterski wściekły na synka. Fryderyk nieźle nabroił na eleganckiej kolacji. „Masz ochotę udusić go gołymi rękami”

Misiek Koterski

Misiek Koterski

Michał Koterski wyjechał z rodziną do Hiszpanii. Opisał sytuację, która wydarzyła się podczas eleganckiej kolacji ze znajomymi. Jego synek nieźle nabroił.

Michał Koterski od lat robi karierę przed kamerami. Na swoim koncie ma role w filmowych hitach i popularnych serialach. Fani od bardzo dawna interesują się nie tylko jego karierą, ale także życiem prywatnym. Zwłaszcza w ostatnim czasie sporo się u niego działo. Aktor kilka lat temu związał się z Marcelą Leszczak, którą kojarzą widzowie programu Top Model. Para spotkała się podczas branżowej imprezy i szybko narodziło się między nimi prawdziwe uczucie.

Związek tych dwojga okazał się jednak bardzo burzliwy. Mają za sobą już kilka rozstań i powrotów. Po jednej rozłące fani myśleli, że to już naprawdę koniec. Tym bardziej że Michał zdążył związać się z młodą aktorką, Dagmarą Bryzek. Postanowili oni dać sobie jednak kolejną szansę, a modelka po raz drugi przyjęła pierścionek zaręczynowy od ukochanego.

Michał Koterski wściekły na synka. Co zrobił Fryderyk?

Michał i Marcela doczekali się syna, a chłopiec pomimo wielu perypetii scementował ich związek. Fryderyk przyszedł na świat w 2017 roku. Kilkulatek jest bardzo żywiołowym malcem i mimo młodego wieku zdążył zwiedzić już z rodzicami spory kawałek świata. Zakochani uwielbiają podróżować i kilka razy w roku opuszczają Polskę, udając się w cieplejsze rejony.

Aktualnie przebywają w Barcelonie, gdzie są z nimi także znajomi. Aktor przytoczył jedną z sytuacji, po której mocno zdenerwował się na swojego synka. Chłopiec był tak rozbrykany, że wybrudził mu najlepsze ubrania sosem. Ta sytuacja na chwilę wyprowadziła go z równowagi. Szybko jednak zrozumiał, że strój w tej sytuacji jest najmniej ważny, a miłość dziecka wynagradza mu wszystko.

Kiedy wystroisz się w najlepsze ciuchy, żeby zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie w Barcelonie … Po czym Twój ukochany syn upaćka Twoja koszule i spodnie spaghetti bolonese na wykwintnej kolacji ze znajomymi. Przez chwile masz ochotę udusić go gołymi rękami i odechciewa Ci się wszystkiego ,ale zaraz dociera do Ciebie ze to tylko ubranie i ze jesteś wstanie mu wszystko wybaczyć. Po kilku godzinach narzeczona namawia Cię na to jedyne wyjątkowe zdjęcie przy przepięknej kamienicy Gaudiego , kiedy oglądasz zdjęcia orientujesz się ze na każdym z nich jest Twój psotnik i uświadamiasz sobie że świat już dawno przestał się kręcić wokół Ciebie . Ale tak naprawdę w głębi serca czujesz że ten psotnik to najlepsze co Cię w życiu spotkało i kochasz go nad życie

https://www.instagram.com/p/CfZyyKwLRuM/?utm_source=ig_web_copy_link

Fani natychmiast zareagowali na jego słowa i przyznali, że taki już ojcowski los. Nieźle rozbawił ich też sam Fryderyk, który również postanowił pozować do zdjęć.

  • Ojciec na wczasach ciągle chodzi brudny – takie są reguły.
  • Synuś wpatrzony w tatę jak w obrazek.
  • Fryluś mistrz.
  • Syn mistrz drugiego planu.

Trzeba przyznać, że Michał wspaniale odnalazł się w roli ojca, a wielu fanów wzruszył opis całej sytuacji.


Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Misiek Koterski z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×